УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


3 груд. 2019
Центральна міська бібліотека
До Дня Збройних Сил України

2 груд. 2019
Бібліотека-філія №2
Вечір відпочинку від клубу «За покликом душі»

26 лист. 2019
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
«Flowers of Ukraine» на Міжнародному фестивалі «Малахитовая шкатулка»

26 лист. 2019
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
Харківські здобутки «Чудесників»

26 лист. 2019
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
до Дня пам’яті жертв Голодомору

25 лист. 2019
Міський Палац культури
Харківські здобутки «Елегії»

Всі новини

Бібліотека

10 груд. 2017
До Тижня права

Заходи у бібліотеці до Тижня Права

      До тижня Права в  бібліотеках міста пройшли ряд заходів, а також оформлені книжкові виставки «Держава.Право.Суспільство.»

      5 грудня в дитячій бібліотеці пройшла літературно-правова вікторина  «Калейдоскоп права» для учнів 3-Б класу ЗОШ №4. Хотетовська Т. Ю. з Бюро правової допомоги розповіла школярам про Тиждень права в Україні, а бібліотекарі Шевченко Ю. М. та Сучкова Л. І. познайомили з Правами дитини, які проголошує Конвенція ООН, весело та цікаво, за допомогою гри та казки.

      Гра « Твоя візитка», учасники якої розповідали про свої захоплення та уподобання ( спорт, танці, малювання), яскраво проілюструвала, що всі діти різні, але рівні у своїх правах. Про право на життя поговорили, розгадавши цікаву казкову вікторину, а казка- підказка «Рукавичка» допомогла ознайомитися з правом на житло. З правами на відпочинок та медичну допомогу ознайомились, переглянувши веселі відеоролики «В кожній маленькій дитині» та «Азбука здоров’я».

      А ще були цікаві ігри «Збудуй дім», «Загадки мудрого портфеля», «Так чи ні», «Будь уважним», які нікому не дали сумувати.

      Права та обов’язки в сюжетах казок продемонструвала школярам яскрава таматична виставка.

      8 грудня   бібліотекарі філії №2  спільно з інспектором ювенальної поліції Аліфіровим Юрієм Олександровичем для учнів 8 кл.   ЗОШ №2  о 10 годині  провели інформаційну годину  під назвою: «День правових знань:  Права.  Гарантії . Захист.»  Учням було цікаво довідатись про свої права, обов'язки та відповідальність.  Захід супроводжувала книжкова виставка « Знання законів -знання прав.»

      Такі заходи в рамках тижня Права сприяли підвищенню рівня правової культури.

 

.

.

.