УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


24 серп. 2019
На центральній площі міста
День Незалежності України

23 серп. 2019
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
День Державного Прапора України

23 серп. 2019
ІЗЮМСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

23 серп. 2019
в бібліотеках міста
День Незалежності України

23 серп. 2019
у бібліотеці-філії №2
День Прапора

22 серп. 2019
ІЗЮМСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА
22.08.2019 Поїздка до Тукумсу

Всі новини

у Центральній міській бібліотеці

14 лют. 2018
Знайомство з Жулем Верном

Знайомство з Жулем Верном

 

       Жулю Верну –французькому географу і письменнику, класику пригодницької літератури, одному з основоположників наукової фантастики у лютому виповнюється 190 років з дня народження. Саме цій даті бібліотекарі міської дитячої бібліотеки присвятили літературне знайомство  « Письменник-мандрівник Жуль Верн», на яку запросили учнів 6-А класу ЗОШ № 4. Цікава презентація та розповідь Шевченко Ю. М. познайомили школярів з  етапами життя та творчості видатного письменника , який за своє життя створив майже 100 літературних творів.

      Виявляється, можливо пізнавати світ, не відкриваючи підручник географії –достатньо мандрувати разом з героями Жуля Верна. Шестикласники відповіли на запитання літературної вікторини за книгою « П’ятнадцятирічний капітан», а ще за допомогою бук трейлерів уявно  побували на підводнім човні «Наутилус» ( за книгою  «20 000 льє під водою»), здійснили подорож до центру Землі,  побували на « Таємничому острові» та разом з дітьми капітанам Гранта  здійснили захоплюючу та небезпечну мандрівку.

       Книжкова виставка « Нас кличе романтика моря»  пропонує читачам бібліотеки подорожувати разом  з  героями  книг  Жуля Верна.

 

.

.

.