УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


10 груд. 2019
Центральна міська бібліотека
Слайдова лекція «НІ насиллю»

10 груд. 2019
Центральна міська бібліотека
Літературна екскурсія

10 груд. 2019
Міський Палац культури
Нові перемоги «Елегії»

10 груд. 2019
КДК "Спартак"
Відзначили День Збройних Сил України

9 груд. 2019
ІЗЮМСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА
Творчий турнір «Ерудит»

9 груд. 2019
ІЗЮМСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА
Музичні перерви в школах міста Ізюм

Всі новини

В Міському Палаці культури

7 бер. 2018
Концерт до Міжнародного жіночого дня

Весна і Жінка між собою схожі…

 

Весна і жінка між собою схожі.

Несуть обидві чарівну красу.

Як вальс весняний заворожують

Не знають втоми і не відають  часу.

 

Щороку навесні світ відзначає Міжнародний день жінок. Цей святковий день - 8 березня, цілком присвячений найпрекраснішій половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

Традиційно на передодні свята у нашому місті відбувся великий святковий концерт. Цього року концертна програма мала назву «Весна і жінка між собою схожі!», бо і правда – жінка, як весна – квітуча, ніжна та мила.

Творчі колективи міста підготували свої найкращі номери для виступу у цей день. А керівництво міста підготувало сюрпризи для присутніх жінок. Першим сюрпризом стала поява керівництва міста, у складі Ізюмського міського голови Валерія Марченко та його заступників – Михайла Іщука, Костянтина Петрова та Володимира Мацокіна, на сцені, але не із звичними вітальними промовами, а з танцем. Вони разом із керівниками творчих колективів станцювали легкий весняний вальс. Після цього Ізюмський голова привітав жінок та оголосив про другий сюрприз – кожна жінка в залі отримала квіти в подарунок від міської влади. Святково вдягнені чоловіки дарували жінкам яскраві квіти, що надало святу особливого весняного настрою.

Концертна програма була насичена – танці, пісні, циркові номери. Усе про весну та жінок, легкість та щастя – саме такого настрою на кожен день бажали артисти усім жінкам.  

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.