УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


14 серп. 2019
ІЗЮМСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА
Ізюмські таланти підкорюють Латвію

13 серп. 2019
у дитячій бібліотеці
«Земля в нас одна» виставка

10 серп. 2019
Бібліотека-філія №1
Квест на святі залізничників

10 серп. 2019
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
Відзначили свято залізничників

8 серп. 2019
у дитячій бібліотеці
Майстер-клас

7 серп. 2019
Центральна міська бібліотека
Ми і наша Земля

Всі новини

В краєзнавчому музеї

5 бер. 2018
Виставка Ганни Адрушок

 

В полоні краси

 

В понеділок, 5 березня, в приміщенні Ізюмського краєзнавчого музею ім.. М.В. Сібільова розпочала роботу виставка ізюмської художниці Ганни Андрушок «В полоні краси».

На відкриття завітали почесні гості – секретар Ізюмської міської ради Артем Єрдаларян, начальник Управління культури Ізюмської міської ради Олена Яснова, а також представники різних організацій міста, представники ЗМІ, поціновувачі мистецтва та члени родини молодої художниці.

З вітальним словом виступила директор музею Ольга Махортова та перші вчителі Ганни – Любов Юшманова та Наталія Маріненко, котрі пригадали перші кроки художниці, побажали їй успіхів та натхнення.

У виставковій залі представлені роботи у техніці живопис та графіка. Вони захоплюють погляд своєю яскравістю, оригінальністю та професійністю.

Запрошуємо усіх бажаючих до Ізюмського краєзнавчого музею ім.. М.В. Сібільова (вул. Соборна, 12) на виставку молодої ізюмської художниці Ганни Андрушок з 05.03.2018 до 30.04.2018!

 

З графіком роботи музею ви можете ознайомитись за посиланням: http://kultura-izyum.gov.ua/uk/site/kraeznavchii-muzey.html

 

.

.

.

.

.