УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


8 вер. 2018
фестиваль весільного дійства
Весілля в Малинівці 2018

7 вер. 2018
в закладах культури міста
Робочі наради

27 серп. 2018
ІЗЮМСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА
Додатковий набір учнів

24 серп. 2018
Визначна подія
Вітаємо з нагородами!

24 серп. 2018
Свято Незалежності в Ізюмі
З Днем Незалежності, рідна Україна!

23 серп. 2018
У центральному парку
В Ізюмі відзначили День Державного Прапора України

Всі новини

в закладах культури міста

7 вер. 2018
Робочі наради

Робочі наради в закладах культури

 

Протягом серпня-вересня за участі начальника Управління культури Ізюмської міської ради Олени Іванівни Яснової, в закладах культури міста було проведено робочі зустрічі з трудовими колективами. Начальником управління висловлено працівникам вдячність за підготовку закладів до нового учбового року, підведено підсумки використання бюджетних коштів за І півріччя поточного року, обговорено завдання перспективної роботи по кожному структурному підрозділу з акцентуванням уваги на підвищення професійного рівня творчих працівників та активізації участі у грантових проектах.

 

.

.

.

.

.

 

Начальником Управління культури цієї осені також було запроваджено виїзні наради директорів структурних підрозділів з проведенням їх на базах закладів культури. Метою такої інновації є більш наочне  ознайомлення керівників з досягненнями та проблемами окремо по кожному закладу. Такі наради планується провести протягом вересня-жовтня.

Перша нарада відбулась 6 вересня на базі Будинку культури «Сучасник». Перед початком наради, директором будинку культури, Сергієм Григоровичем Живолупом, було гостинно проведено невелику екскурсію по закладу з демонстрацією виконаних поточних ремонтних робіт, що одразу позитивно позначилось на стані будівлі. Також усі присутні змогли ознайомитись з роботою творчих працівників закладу. Директори завітали до кабінету декоративно-ужиткового мистецтва де їх зустріла та ознайомила зі своєю діяльністю керівник гуртка «Чарівна майстерня» Людмила Родіна. Завітали присутні і до бібліотеки-філії №2 Ізюмської міської централізованої бібліотечної системи, що розміщена в будівлі будинку культури, де завідуючою Тетяною Єварницькою було презентовано роботу філії.

Після проведення наради, начальник Управління та керівники закладів висловили всьому колективу БК «Сучасник» на чолі з директором Сергієм Живолупом щиру вдячність за теплу зустріч, цікаву та інформативну екскурсію, гостинність та змістовну розповідь директора про організацію господарської діяльності закладу.

.

.

.