УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


8 вер. 2018
фестиваль весільного дійства
Весілля в Малинівці 2018

7 вер. 2018
в закладах культури міста
Робочі наради

27 серп. 2018
ІЗЮМСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА
Додатковий набір учнів

24 серп. 2018
Визначна подія
Вітаємо з нагородами!

24 серп. 2018
Свято Незалежності в Ізюмі
З Днем Незалежності, рідна Україна!

23 серп. 2018
У центральному парку
В Ізюмі відзначили День Державного Прапора України

Всі новини

фестиваль весільного дійства

8 вер. 2018
Весілля в Малинівці 2018

Весілля в Малинівці 2018

 

В суботу 8 вересня у Чугуївському районі на мальовничій околиці Малинівки відбудеться відкритий фестиваль обрядового та сучасного весільного дійства «Весілля в Малинівці +».

Захід проводився під патронатом та за підтримки голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної. Мето. Заходу була популяризація та пропаганда фольклорного жанру, розвитку народних обрядовості, звичаїв т традицій.

Численні фестивальні локації запропонували відвідувачам інтерактивну весільно-розважальну програму, різноманітні виставки, забавки для дітей, виступи артистів цирку та театру коней. Любителі народного мистецтва могли переглянути та придбати цікаві вироби у «Місті майстрів», а також спробувати виготовити їх власноруч.

Під «Аркою закоханих» відбувалась реєстрація шлюбів на одну добу, а сімейні пари, котрі побралися на фестивалі у попередні роки, взяли участь у флешмобі.

Не обійшлося свято і без конкурсів, що демонстрували жіночу красу та чоловічу силу – «Слобожанська Яруня» і «Богатир Чугуївщини».

У програмі фестивалю також були покази весільних обрадів Слобожанщини та різних народів, виступи аматорів народної творчості та фольклорних колективів, шоу весільних оркестрів та багато іншого.

Наше місто на фестивалі «Весілля в Малинівці +», у концертній програмі аматорів народної творчості, представили солісти Народного аматорського колективу «М-Стиль». Вони подарували глядачам цікаву програму з яскравих номерів та запальних пісень. На знак вдячності за виступ, організатори фестивалю вручили артистам пам’ятну грамоту.

В цілому фестиваль залишив позитивні емоції, порадував цікавинками та виступами відомих зірок української естради.

 

.

.

.