УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


3 груд. 2019
Центральна міська бібліотека
До Дня Збройних Сил України

2 груд. 2019
Бібліотека-філія №2
Вечір відпочинку від клубу «За покликом душі»

26 лист. 2019
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
«Flowers of Ukraine» на Міжнародному фестивалі «Малахитовая шкатулка»

26 лист. 2019
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
Харківські здобутки «Чудесників»

26 лист. 2019
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
до Дня пам’яті жертв Голодомору

25 лист. 2019
Міський Палац культури
Харківські здобутки «Елегії»

Всі новини

у бібліотеках міста

15 лист. 2018
Заходи до Дня української мови та писемності

Заходи до Дня української мови та писемності у бібліотеках міста

 

Сьогодні, 9 листопада 2018 року, у День української писемності та мови, працівники центральної міської бібліотеки разом з читачами приєдналися до написання радіодиктанту національної єдності. Цього року відбулася вже 18 за ліком акція. А для нашої бібліотеки такий флешмоб відбувся вперше.

Цю унікальну акцію Національна радіокомпанія України започаткувала ще 2000 року. Відтоді щороку українці – від великого до малого – можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та з’ясувати, наскільки добре знають рідну мову, а ще – продемонструвати солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці спілкувалися українською мовою і зберегли її для нащадків.

У міській дитячій бібліотеці для учнів 5-А та 5-Б класів ІЗОШ № 4 пройшов мовний калейдоскоп «Веселкова наша мова». Шевченко Ю.М. розповіла про традиції і звичаї українського народу, які яскраво відображені в народній творчості. Діти відгадували загадки, пригадали прислів’я, брали участь у казковій вікторині. А наприкінці заходу діти ділилися своїми думками, чому треба вивчати і берегти рідну мову.

З 2 по 9 листопада для читачів бібліотеки-філії № 2 на абонементі експонувалась виставка-обговорення «Українська мова - від заборони до утвердження». Книжкові видання, представлені на виставці дали змогу читачам поглянути на історію свого народу, збагнути роль рідної мови в утвердженні української державності. А у дитячому відділі бібліотеки-філії № 2 діяла ілюстративна книжкова виставка «З рідним словом міцніє держава!»

 

.

.

.

.