УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


14 серп. 2019
ІЗЮМСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА
Ізюмські таланти підкорюють Латвію

13 серп. 2019
у дитячій бібліотеці
«Земля в нас одна» виставка

10 серп. 2019
Бібліотека-філія №1
Квест на святі залізничників

10 серп. 2019
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
Відзначили свято залізничників

8 серп. 2019
у дитячій бібліотеці
Майстер-клас

7 серп. 2019
Центральна міська бібліотека
Ми і наша Земля

Всі новини

у бібліотеках міста

15 лист. 2018
Заходи до Дня української мови та писемності

Заходи до Дня української мови та писемності у бібліотеках міста

 

Сьогодні, 9 листопада 2018 року, у День української писемності та мови, працівники центральної міської бібліотеки разом з читачами приєдналися до написання радіодиктанту національної єдності. Цього року відбулася вже 18 за ліком акція. А для нашої бібліотеки такий флешмоб відбувся вперше.

Цю унікальну акцію Національна радіокомпанія України започаткувала ще 2000 року. Відтоді щороку українці – від великого до малого – можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та з’ясувати, наскільки добре знають рідну мову, а ще – продемонструвати солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці спілкувалися українською мовою і зберегли її для нащадків.

У міській дитячій бібліотеці для учнів 5-А та 5-Б класів ІЗОШ № 4 пройшов мовний калейдоскоп «Веселкова наша мова». Шевченко Ю.М. розповіла про традиції і звичаї українського народу, які яскраво відображені в народній творчості. Діти відгадували загадки, пригадали прислів’я, брали участь у казковій вікторині. А наприкінці заходу діти ділилися своїми думками, чому треба вивчати і берегти рідну мову.

З 2 по 9 листопада для читачів бібліотеки-філії № 2 на абонементі експонувалась виставка-обговорення «Українська мова - від заборони до утвердження». Книжкові видання, представлені на виставці дали змогу читачам поглянути на історію свого народу, збагнути роль рідної мови в утвердженні української державності. А у дитячому відділі бібліотеки-філії № 2 діяла ілюстративна книжкова виставка «З рідним словом міцніє держава!»

 

.

.

.

.