УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


16 трав. 2019
На пішохідному мосту
В Ізюмі відбувся «Флешмоб вишиванок»

10 трав. 2019
Бібліотеки міста
До Дня Перемоги

10 трав. 2019
Бібліотеки міста
до Чорнобильських роковин

9 трав. 2019
Центральна площа міста
День Перемоги 2019

8 трав. 2019
В Ізюмі
Відзначили День пам’яті та примирення

26 квіт. 2019
У місті Ізюм
Мітинг до 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи

Всі новини

у ПМтаП «Залізничник»

12 лист. 2018
Історично-мистецький квест

Історично-мистецький квест у ПМтаП «Залізничник»

 

7 та 9 листопада 2018 за підтримки Українського Культурного Фонду, громадською організацією «Центр культурно – просвітницьких ініціатив» спільно з ПМтаП «Залізничник» та міською бібліотекою-філією №1, було проведено історично-мистецький квест «Подорож таємними стежками Палацу». Захід було проведено для учнів 4Б класу ІЗОШ №10 та учнів 4Б класу ІЗОШ №11.

Під час квесту діти подорожували разом з бібліотекарями – квесторами по всім запланованим станціям Палацу, де їх чекали: змагання, різноманітні цікаві завдання, пошук підказок, фото з казковими героями на фоні яскравих фотозон Палацу, театралізована вистава, смачне частування. В кінці заходу діти отримали подяки та подарунки з логотипами Палацу від голови громадської організації Гришко Людмили Євгенівни.

Метою заходу було формування в учнів почуття патріотизму, поваги до історичного минулого та майбутнього архітектурної пам’ятки міста, залучення дітей до гуртків , які працюють на території Палацу , залучення нових користувачів до бібліотеки. Виховання у дітей естетичного смаку , любові до музики та поетичного слова.

.

.

.

.

.

.