УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


14 серп. 2019
ІЗЮМСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА
Ізюмські таланти підкорюють Латвію

13 серп. 2019
у дитячій бібліотеці
«Земля в нас одна» виставка

10 серп. 2019
Бібліотека-філія №1
Квест на святі залізничників

10 серп. 2019
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
Відзначили свято залізничників

8 серп. 2019
у дитячій бібліотеці
Майстер-клас

7 серп. 2019
Центральна міська бібліотека
Ми і наша Земля

Всі новини

у бібліотеці-філії №1

7 груд. 2018
Бесіда про протидію боулінгу

Бесіда про протидію боулінгу у бібліотеці-філії №1

 

07.12.18. – працівниками міської бібліотеки – філії №1 для учнів 6 – а класу ІЗОШ № 12 було проведено годину спілкування морально – етичного спрямування «Протидія булінгу в дитячому колективі», захід було присвячену акції «16 днів проти насилля».

На заході обговорювалися такі питання :Що таке булінг? Як йому протистояти? Як поводити себе жертві та свідку цього явища? Які види булінгу існують? Діти послухали повчальну легенду «скільки важить сніжинка?», прийняли участь в інтерактивних вправах «Займи позицію», «Міф чи реальність», подивилися повчальне відео про булінг і його прояви в шкільному середовищі, зацікавленість і актуальність теми заходу підтвердили кількість поставлених дітьми питань та обговорення цих питань під час заходу.

Впевнені, що подібні заходи дуже потрібні підростаючому поколінню і маємо намір зробити їх регулярними. А сьогодні, сподіваємось, учні отримали певні знання, і це допоможе їм визначитись в стратегіях поведінки, якщо вони потраплять в неприємну ситуацію, пов’язану з таким явищем, як булінг.

 

.

.