УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


3 груд. 2019
Центральна міська бібліотека
До Дня Збройних Сил України

2 груд. 2019
Бібліотека-філія №2
Вечір відпочинку від клубу «За покликом душі»

26 лист. 2019
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
«Flowers of Ukraine» на Міжнародному фестивалі «Малахитовая шкатулка»

26 лист. 2019
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
Харківські здобутки «Чудесників»

26 лист. 2019
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
до Дня пам’яті жертв Голодомору

25 лист. 2019
Міський Палац культури
Харківські здобутки «Елегії»

Всі новини

у бібліотеках міста

13 бер. 2019
Шевченківські дні

Шевченківські дні у бібліотеках міста

 

    Українці відзначають День народження знаменитого класика української поезії. Шевченко став в народній свідомості символом українського національного духу. Його творчість та образ протягом десятиліть надихала українських патріотів на боротьбу за майбутнє країни. День народження Шевченка урочисто відзначається по всій Україні. В цьому році святкується 205 річниця його народження.

    З цієї нагоди працівники Ізюмської центральної міської бібліотеки Іванюшенко В.І. та Бірюкова Л.П. для підопічних територіального центру Ізюмської міської ради представили літературно-мистецьку мозаїку «Поет, пророк, людина - Тарас Шевченко» . На заході було розглянуто цікаві факти з його біографії. В презентації були представлені і музи поета. А закінчили зустріч декламуванням віршів Кобзаря, які актуальні і в наш час. Т.Г.Забава читала вірші про красу української природи, а К.Т.Бурих декламувала напам’ять поему «Утоплена». В теплому дружньому колі з чаюванням пройшов цей захід.

    Учні 6-Б класу ІЗОШ №4 були запрошені на поетичний вернісаж «Т.Г.Шевченко і сучасність» у дитячу міську бібліотеку. Масовий захід – спільна праця працівників міськвиконкому та бібліотекарів. До уваги учнів була запропонована літературна вікторина по життю та творчості Кобзаря, а також поетичний батл, де учні декламували його вірші.

    В усіх книгозбірнях міста оформлені тематичні полички, книжково-ілюстративні виставки, які висвітлюють життєвий та творчий шлях   письменника, Шевченкіану в поезії, живописі, музиці. Серед розмаїття виставок – виставки-портрети, виставки-експозиції, виставки-вшанування, віртуальні книжкові виставки: «Поет, пророк, людина - Тарас Шевченко», «Не вмирає душа наша, не вмирає воля» , «Геній України», «Твори Тараса – України гордість і окраса», «У вінок ми вплітаємо майбутнє».

 

.

.

.

.