УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


14 серп. 2019
ІЗЮМСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА
Ізюмські таланти підкорюють Латвію

13 серп. 2019
у дитячій бібліотеці
«Земля в нас одна» виставка

10 серп. 2019
Бібліотека-філія №1
Квест на святі залізничників

10 серп. 2019
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
Відзначили свято залізничників

8 серп. 2019
у дитячій бібліотеці
Майстер-клас

7 серп. 2019
Центральна міська бібліотека
Ми і наша Земля

Всі новини

Палац молоді та підлітків "Залізничник"

19 бер. 2019
Перемога юних танцівників з колективу «РИТМ-dance»

Перемога юних танцівників з колективу «РИТМ-dance»

 

 

     І знову перемоги! Ось і трапився масштабний виїзд колективу «РИТМ-dance» до столиці нашої країни.

     17 березня в місті Київ відбувся XII Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Зоряна Брама», за підтримки Міністерства культури України, Департаменту культури Київської міської державної адміністрації, Міністерства освіти і науки України.

     Вперше такою кількістю учасників та їх батьків (більше 120 чоловік) колектив «РИТМ-dance» відправився у далеку подорож. Змагатися за звання Чемпіона з'їхалися понад 70 творчих колективів з усієї України. Були представники з: Івано-Франківська, Одеси, Кам'янця-Подільського, Прилук, Конотопу, Білої Церкви, Чернігова, Житомира, Києва, Вишгорода, Тернополя, Черкас, Сум, Бердянська, Донецька та інших. Конкурентна боротьба була дуже палкою, змагалися найкращі з кращих. Критерії оцінювання журі були дуже високі, в кожній номінації за 1 місце змагалися більше 20 учасників. Усі виступи «РИТМ-dance» посіли призові місця.

     Творчий номер «Моя сім'я, моя Україна» отримав бронзову винагороду. Найменші учасники фестивалю «Танцюючі Бурундучата», жартівливий танець «Файна Василина» та стильні манекени з танком «Однажды в Бутике» стали призерами другої премії.

     А найвищої нагороди і оцінки журі отримали найчисельніший і яскравий танець «Дивна квітка» і надзвичайна хореографічна постановка «Пригоди Буратіно». Вони стали золотими призерами і Чемпіонами фестивалю.

     Фестиваль «Зоряна Брама» об'єднав найталановитіших і наймайстерніших танцівників України і залишив дуже яскравий слід у житті «РИТМ-dance».

     За відмінну підготовку і активну участь у Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Зоряна Брама» та вагомий особистий внесок у розвиток музично-естетичного виховання підростаючого покоління і збереження національної культури керівник студії сучасного танцю «РИТМ-dance» Булавенко Альона Леонідівна нагороджена Подякою організаторів фестивалю.

     Висловлюємо велику Подяку Ісламову Вісхану Алавдійовичу за фінансову підтримку, без якої участь у фестивалі була б ще складнішою. Весь склад колективу «РИТМ-dance» батьки, діти, керівники, дуже вдячні порядній, чуйній людині Вісхану Алавдієвичу за фінансову допомогу.

     Тож вітаємо наших вихованців і керівників з перемогами на змаганнях такого рівня! Бажаємо наснаги і підкорення ще більших вершин!

 

.

.

.

.

.