УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


9 груд. 2019
ІЗЮМСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА
Творчий турнір «Ерудит»

9 груд. 2019
ІЗЮМСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА
Музичні перерви в школах міста Ізюм

3 груд. 2019
Центральна міська бібліотека
До Дня Збройних Сил України

2 груд. 2019
Бібліотека-філія №2
Вечір відпочинку від клубу «За покликом душі»

26 лист. 2019
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
«Flowers of Ukraine» на Міжнародному фестивалі «Малахитовая шкатулка»

26 лист. 2019
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
Харківські здобутки «Чудесників»

Всі новини

День Місцевого Самоврядування 2015

7 груд. 2015
Репортаж зі святкового концерта

В Україні 7 грудня відзначається День Місцевого Самоврядування. Це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, місцевих, районних та обласних радах – свято тих, кого народ обрав для гідного керівництва на місцях.

В Ізюмі це свято традиційно супроводжується урочистим концертом, де найкращі представники творчих колективів міста вітають присутніх своїми виступами. Цьогорічне свято не стало виключенням – у великій залі виконавчого комітету Ізюмської міської ради відбувся  урочистий концерт. Зі святковими промовами виступили представники влади. Першим присутніх привітав заступник Ізюмського міського голови Михайло Іщук – він виступив із вітальним словом від міського голови. А разом із секретарем Ізюмської міської ради Артемом Єрдаларяном він вручив подяки від міського голови представникам місцевого самоврядування. Також із вітальним словом виступили голова районної державної адміністрації Любов Шамрай та міський голова IV скликання Богдан Сидор.

Яскравими виступами привітали присутніх учасники творчих колективів міста – вокалісти з народного аматорського вокального колективу «М-Стиль» та дитячого вокального ансамблю «Art-Music», ансамбль скрипалів, викладачів та ансамбль духових інструментів Ізюмської дитячої музичної школи, вихованці клубу спортивного танцю «Елегія» та інші.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.