УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


14 серп. 2019
ІЗЮМСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА
Ізюмські таланти підкорюють Латвію

13 серп. 2019
у дитячій бібліотеці
«Земля в нас одна» виставка

10 серп. 2019
Бібліотека-філія №1
Квест на святі залізничників

10 серп. 2019
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
Відзначили свято залізничників

8 серп. 2019
у дитячій бібліотеці
Майстер-клас

7 серп. 2019
Центральна міська бібліотека
Ми і наша Земля

Всі новини

у бібліотеці-філії №1

9 лип. 2019
Мистецький вернісаж

Мистецький вернісаж у Бібліотеці-філії №1

 

      З 8 липня по 30 серпня в Міській бібліотеці-філії № 1, що розташована на базі Палацу молоді та підлітків «Залізничник»,  в рамках літературно-музичної вітальні «Світ гармонії та краси» діє мистецький вернісаж «З любов’ю до України». На вернісажі представлені фотокопії картин популярної художниці  Євгенії Гапчинської  та її відома книга «Йога для янголів». 

      Картини популярної української художниці Євгенії Геннадіївни Гапчинської знаходяться в багатьох музеях світу, вони користуються великим успіхом у приватних колекціонерів. Роботи Гапчинської, виконані у «дитячій» манері, на диво життєрадісні та світлі, персонажі її творів — маленькі, кумедні, зворушливі чоловічки — надзвичайно привабливі. Сама художниця називає себе «постачальником щастя №1», тому що її творчість повертає глядачів у світ дитинства, повного радості та любові.

     Ізюмські читачі також можуть познайомитися з творчістю художниці, за допомогою її книги дізнатися, як правильно займатися  йогою та завдяки інсталяції, представленій на вернісажі, віртуально відвідати морські простори. Вернісаж розрахований на широке коло читачів.

.