УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


24 серп. 2019
На центральній площі міста
День Незалежності України

23 серп. 2019
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
День Державного Прапора України

23 серп. 2019
ІЗЮМСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

23 серп. 2019
в бібліотеках міста
День Незалежності України

23 серп. 2019
у бібліотеці-філії №2
День Прапора

22 серп. 2019
ІЗЮМСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА
22.08.2019 Поїздка до Тукумсу

Всі новини

у бібліотеці-філії №1

9 лип. 2019
Мистецький вернісаж

Мистецький вернісаж у Бібліотеці-філії №1

 

      З 8 липня по 30 серпня в Міській бібліотеці-філії № 1, що розташована на базі Палацу молоді та підлітків «Залізничник»,  в рамках літературно-музичної вітальні «Світ гармонії та краси» діє мистецький вернісаж «З любов’ю до України». На вернісажі представлені фотокопії картин популярної художниці  Євгенії Гапчинської  та її відома книга «Йога для янголів». 

      Картини популярної української художниці Євгенії Геннадіївни Гапчинської знаходяться в багатьох музеях світу, вони користуються великим успіхом у приватних колекціонерів. Роботи Гапчинської, виконані у «дитячій» манері, на диво життєрадісні та світлі, персонажі її творів — маленькі, кумедні, зворушливі чоловічки — надзвичайно привабливі. Сама художниця називає себе «постачальником щастя №1», тому що її творчість повертає глядачів у світ дитинства, повного радості та любові.

     Ізюмські читачі також можуть познайомитися з творчістю художниці, за допомогою її книги дізнатися, як правильно займатися  йогою та завдяки інсталяції, представленій на вернісажі, віртуально відвідати морські простори. Вернісаж розрахований на широке коло читачів.

.