УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


24 серп. 2019
На центральній площі міста
День Незалежності України

23 серп. 2019
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
День Державного Прапора України

23 серп. 2019
ІЗЮМСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

23 серп. 2019
в бібліотеках міста
День Незалежності України

23 серп. 2019
у бібліотеці-філії №2
День Прапора

22 серп. 2019
ІЗЮМСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА
22.08.2019 Поїздка до Тукумсу

Всі новини

у дитячій бібліотеці

9 лип. 2019
Європейська виставка

Європейська виставка у Дитячій бібліотеці

 

     В рамках реалізації проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні», Ізюмська міська дитяча бібліотека, в числі 28 бібліотек Харківщини, отримала методичні матеріали від представництва Європейського Союзу в Україні для створення інформаційного куточка «ЄС на книжковій полиці». Це унікальна нагода надати дітям, молоді та дорослим можливість дізнатися більше про  Європейський Союз та євроінтеграцію України.

     Всі отримані матеріали представлені  в міській дитячій бібліотеці на книжковій виставці-інсталяції,  яка розпочала свою роботу 9 липня і буде постійно діючою. Виставка пропонує для ознайомлення  користувачам бібліотеки брошури про історію створення ЄС, відносини Європейського Союзу та України, європейські цінності, цікаву інформацію про кожну країну члена ЄС. Старшокласників зацікавлять брошури «Європа –гра»   та «Навчайся в Європі», а наймолодших – весела книжечка «Тремоло та його європейська місія». Представлені також художні книги кращих європейських письменників.

     Сподіваємось, що Єврокуточок в дитячій бібліотеці стане своєрідним майданчиком для поширення серед громади міста цікавої та корисної інформації про Європейський Союз.

     Запрошуємо усіх бажаючих!

.