УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


24 серп. 2019
На центральній площі міста
День Незалежності України

23 серп. 2019
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
День Державного Прапора України

23 серп. 2019
ІЗЮМСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

23 серп. 2019
в бібліотеках міста
День Незалежності України

23 серп. 2019
у бібліотеці-філії №2
День Прапора

22 серп. 2019
ІЗЮМСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА
22.08.2019 Поїздка до Тукумсу

Всі новини

Палац молоді та підлітків «Залізничник»

11 лип. 2019
Співробітники ПМ та П «Залізничник» покращували професійні навички

Співробітники ПМ та П «Залізничник» покращували професійні навички

 

 

      Найголовнішим завданням і покликанням творчих колективів Палацу молоді та підлітків «Залізничник» є виховання підростаючого покоління, навчання дітей різним видам мистецтва. Проте, керівники творчих колективів також не забувають про власне самовдосконалення. Саме з цією метою вони регулярно відвідують семінари і тренінги, які зокрема проводить Харківський комунальний заклад «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва».

      За перше півріччя 2019 року співробітники Палацу побували на таких семінарах:

  • «Партерна гімнастика. Історико-побутовий танець. Техніка безпеки на заняттях з хореографії», котрий відбувся 25.04.2019.Його відвідали керівники танцювальних колективів Палацу: Олеся Біляга та Роман Снісаренко;
  • «Розвиток співацького голосу: психологічні та методичні аспекти», котрий відбувся 23.05.2019. Його відвідала Вікторія Золотоверха, керівник дитячої вокальної студія  «Viva» та дорослого вокального колективу «Тірамісу»;
  • «Тимбілдінг як основа ефективного розвитку театрального колективу, який відбувся 19.06.2019. Його відвідали: директор Палацу Людмила Гришко, керівник театру-студії «Чарівна скринька» Катерина Самко та вихованці творчих колективів Палацу Олександра Самко (театр-студія «Чарівна скринька») і Катерина Курченко (дитяча вокальна студія «Viva»).

Окрім семінарів і тренінгів, працівники Палацу регулярно, відповідно діючому законодавству, відвідують курси підвищення кваліфікації, котрі проводяться спеціалістами різних галузей та дають змогу працівникам працювати ефективніше.

.

.

.

.