УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


14 жовт. 2019
м. Святогірськ
Привітали Захисників України

10 жовт. 2019
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
Відзначили 30-річчя Громадської організації «Спілка Чорнобиль України»

8 жовт. 2019
Центральна міська бібліотека
Знай і люби свій рідний край

6 жовт. 2019
Міський Палац культури
І знову «Елегія» перемагає!

4 жовт. 2019
в закладах культури міста
День людей похилого віку

30 вер. 2019
Бібліотеки міста
До Всеукраїнського Дня Бібліотек

Всі новини

Ізюмський краєзнавчий музей ім. М.В. Сібільова

26 вер. 2019
Азимут культурного розвитку

Азимут культурного розвитку

 

    25 вересня в Харківському історичному музеї імені М.Ф. Сумцова за присутності начальника відділу розвитку територіальних громад, інвестицій та проектного менеджменту Управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради Мороз О.В., начальника Управління культури і туризму ХОДА Яцини О.А., директорів музеїв Харківської області та інших зацікавлених осіб відбулася презентація 5-ти найкращих пілотних проектів, які стали переможцями в рамках реалізації проекту «Азимут культурного розвитку», спрямованого на створення інструментарію для роботи мережі музеїв нового типу як основи культурного розвитку громад.

   Серед переможців – Ізюмський краєзнавчий музей імені М.В. Сібільова, Первомайський краєзнавчий музей, Сахновщанський районний історико-краєзнавчий музей, Люботинський краєзнавчий музей та Валківський краєзнавчий музей. За підсумком проведення презентації представниками влади була висловлена повна підтримка представлених напрямків розвитку зазначених музеїв.

    Оскільки втілення у життя всіх проектів потребує, перш за все, кардинального оновлення та осучаснення матеріально-технічної бази музеїв, було рекомендовано продовжувати роботу у напрямку залучення грантових інвестицій для їх реалізації.

.

.