УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


24 серп. 2019
На центральній площі міста
День Незалежності України

23 серп. 2019
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
День Державного Прапора України

23 серп. 2019
ІЗЮМСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

23 серп. 2019
в бібліотеках міста
День Незалежності України

23 серп. 2019
у бібліотеці-філії №2
День Прапора

22 серп. 2019
ІЗЮМСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА
22.08.2019 Поїздка до Тукумсу

Всі новини

До Шевченківських свят

10 бер. 2016
заходи у бібліотеках міста

До Шевченківських свят

          Щороку в березневі дні  в бібліотеках міста проходять заходи, присвячені Тарасу Григоровичу Шевченко. За мету бібліотекарі ставлять розкрити багатогранність таланту нашого Кобзаря.

          Так в центральній бібліотеці в день народження митця 9 березня для студентів медичного коледжу відбувся тематичний вечір  «Шевченко Т.Г. в українській та світовій культурі». Присутні ознайомились з творчістю Шевченка, зокрема як художника. Особливо зацікавили присутніх ілюстратори творів  Шевченка: Т.Г.: Тимченко М., Сластіон О., Їжакевич, Седляра В., Шупляк О. Захід супроводжувався демонстрацією слайдів картин Шевченка і ілюстрацій до його творів. Також присутні ознайомились з книжковою виставкою «Струни Кобзревого серця»   

 

         Дитяча бібліотека для учнів 2-их класів ЗОШ № 4, провела поетичний віночок «Тарасова світлиця». Захід проходив біля книжкової виставки «В сім’ї вольній новій» та супроводжувалися комп’ютерними слайдами та вікториною.

          На Шевченківське свято до ІЗОШ №12, 2а клас завітали бібліотекарі бібліотеки -філії №1. Вони провели поетичне асорті "На струнах Кобзаревої душі", на якому ознайомили дітей з біографію письменника, ознайомили з його творчістю, а також діти дізналися про те , що Шевченко був не тільки українським письменником а й художником.

        В середу, 9 березня, в приміщенні дитячого відділу бібліотеки – філії №2 пройшов захід – короткий літопис з дитинства Тараса Шевченка «Кобзарем ми його звемо. Так від роду і до роду: Кожен вірш свій і поему Він  присвячував народу.». Присутні переглянули фільм «Дитинство Тараса» та розповідали вірші написані поетом. До Шевченківського свята в бібліотеці оформлена  книжкова виставка «У кожного своя доля і свій світ широкий.»

.