З 22 липня по 2 вересня 2023 року у місті Харків відбуватиметься обласна виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва майстрів Харківщини

Онлайн акція «Герої не вмирають» (м.Ізюм)

Всі новини

Золоті нагороди «Елегії»

6 бер. 2016
5-6 березня в місті Київ відбувся Всеукраїнський турнір зі спортивно-бальних танців «Весняне танго».

Наше місто на турнірі представляли вихованці клубу спортивного танцю «Елегія» (керівники Світлана та Лілія Фролови).

Перше місце отримали Кузнєцов Артем та Кравченко Дарина, котрі стали переможцями Кубка України у європейській програмі.

Також золото отримали Серебряков Володимир та Бублик Єлизавета за Віденський вальс.

Перше місце у віковій категорії 9-10 років золоті медалі завоювали Бикова Єва та Булавенко Олександр, Максименко Максим та Приступа Вікторія.

В сольній програмі золоту медаль отримала Цокота Арина (6 років). В шоу-програмі сріблом був нагороджений дует Сендецький Святослав та Бутенко Софія.

Також перше місце посіла команда у складі Бутенко Софії, Телешик Софія та Бублік Єлизавета.

Вітаємо наших зірочок із заслуженими нагородами! Успіхів та натхнення!