УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


14 серп. 2019
ІЗЮМСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА
Ізюмські таланти підкорюють Латвію

13 серп. 2019
у дитячій бібліотеці
«Земля в нас одна» виставка

10 серп. 2019
Бібліотека-філія №1
Квест на святі залізничників

10 серп. 2019
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
Відзначили свято залізничників

8 серп. 2019
у дитячій бібліотеці
Майстер-клас

7 серп. 2019
Центральна міська бібліотека
Ми і наша Земля

Всі новини

Жива Вода 2016

24 квіт. 2016
Міжнародний фестиваль-конкурс виконавців естрадної пісні «Жива вода» щорічно проводиться у місті Дергачі Харківської області.

Жива Вода 2016

          Міжнародний фестиваль-конкурс виконавців естрадної пісні «Жива вода» щорічно проводиться у місті Дергачі Харківської області. У цьому році він проходив 22-24 квітня. Ізюмські вокалісти уже кілька років поспіль беруть участь у цьому фестивалі, щоразу гідно представляючи місто і район, виборюючи призові місця.

         Цьогоріч наше місто представили дві виконавиці: солістка народного аматорського вокального колективу «М-Стиль» Юлія Зушенська та вихованка вокальної студії «Art-Musik» Анастасія Мацуцька. А від Ізюмського району в конкурсі взяли участь дует «ViMans» у складі Марини Теплової-Забашти та Вікторії Золотоверхої, і Ольга Положий (керівник Галина Виборнова).

         Тривав фестиваль 3 дня, впродовж яких учасники не тільки виступали на сцені, а й знайомились з учасниками із різних областей України, а також Вірменії, Білорусії, Молдови та Китаю. Усі разом учасники відвідали Feldman Ekopark у передмісті Харкова та різні розважальні заходи, що влаштували організатори фестивалю. Високий рівень організації конкурсу та дозвілля, комфортне проживання у санаторії «Березівськї мінеральні води» та дружня атмосфера, додали учасникам настрою і натхнення на яскраві виступи.

         Завершився фестиваль Гала-концертом, на якому було оголошено імена переможців та лауреатів. З учасників Ізюмщини друге призове місце у старшій віковій категорії отримала Юлія Зушенська – вона отримала диплом та кубок фестивалю. Інші учасники отримали диплома лауреатів конкурсу та сувенірні подарунки.

         Пишаємось нашими вокалістами та бажаємо їм нових успіхів та перемог!

 

.

.