УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


14 серп. 2019
ІЗЮМСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА
Ізюмські таланти підкорюють Латвію

13 серп. 2019
у дитячій бібліотеці
«Земля в нас одна» виставка

10 серп. 2019
Бібліотека-філія №1
Квест на святі залізничників

10 серп. 2019
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
Відзначили свято залізничників

8 серп. 2019
у дитячій бібліотеці
Майстер-клас

7 серп. 2019
Центральна міська бібліотека
Ми і наша Земля

Всі новини

Як чудово провести вихідні

17 квіт. 2016
Імперія Грації

Як чудово провести вихідні

У неділю, 17 квітня 2016 року, в бал румі Premier palace Hotel Kharkiv відбувся довгоочікуваний, найпрестижніший fashion проект міста Харків – міжнародний конкурс моделей TOP MODEL INTERNATIONAL та ХХІV Відкритий фестиваль дитячої творчості та моди «Малахітова скриня».

Незабутній вечір краси відвідали і красуні нашого міста – учениці студії стилю та краси «Імперія грації», на якому глядачам продемонстрували дві авторські колекції: «Я - україночка», дизайнера Наталії Мари та «Чарівність ніжності» - вечірні сукні від Людмили Гришко.

Наші дівчата, дефілюючи по професійному подіуму, зуміли підкорити серця глядачів та журі і привезли до дому, не тільки багато вражень, подарунків, а і кубок за перше місце – як кращий модельний колектив.

Висловлюємо подяку за проявлену працьовитість, артистизм та прагнення до прекрасного. Бажаємо подальших успіхів, професійного росту та здійснення всіх бажань!

Перемогу відзначали на ковзанах: накатались та насміялись! Зарядилися позитивними емоціями на весь тиждень. Такими чудовими вийшли вихідні для студії стилю та краси «Імперія грації»