УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


13 груд. 2017
Міська бібліотека
До Дня Святого Миколая

12 груд. 2017
ІДМШ
Нове досягнення учнів Ізюмської дитячої музичної школи

12 груд. 2017
Міська бібліотека
До Міжнародного Дня інвалідів

10 груд. 2017
ІДМШ
Ізюмські музиканти на конкурсі «Радість відкриття»

10 груд. 2017
Бібліотека
До Тижня права

10 груд. 2017
Пізнавально-розважальна програма
У пошуках птаха щастя

Всі новини

Народний художній колектив естрадно-циркового мистецтва "Чудесники"

 

Естрадно-цирковий колектив «Чудесники» був заснований  у травні 1979 року на базі Міського Палацу культури.

   

      Керівники:
       - Черевко Валентина Сергіївна, освіта вища. Грузинський Державний інститут фізичної культури та спорту. Стаж роботи – 42 роки.

       - Курило Олена Вікторівна, освіта вища. Харківський Державний інститут фізичної культури та спорту. Стаж роботи – 19 років.

 

   

        Керівники працюють за навчальною програмою циркового гуртка, рекомендованою Міністерством освіти і науки України (лист МОН України № 1/11-3840 від 12.07.2005 р.) педагогічну унікальність якої створюють такі фактори, як: різноманітність організаційної діяльності, що охоплює пізнавальну, художньо-естетичну, спортивну, ігрову, концертну діяльність вихованців  колективу «Чудесники». В колективі займаються діти віком від 5 до 18 років. Вони об’єднанні в групи початкового, основного та вищого рівнів навчання. 

        Пропаганда циркового мистецтва, професійне та соціально-психологічне партнерство, що дає можливість спілкування у  колективі вихованців різного віку, а також досягнення вершин виконавської досконалості, виховання фізичної та духовної культури  – це головні завдання, над якими працюють вихованці колективу естрадно-циркового мистецтва «Чудесники» спільно з керівниками, ентузіастами своєї справи – Черевко Валентиною Сергіївною, Курило Оленою Вікторівною.

 

   

 

   

 

  

 

        Колектив постійно бере участь у регіональних, всеукраїнських та міжнародних фестивалях і конкурсах з циркового мистецтва, де неодноразово був нагороджений кубками, медалями та дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів.

       За роки існування естрадно-циркового колективу «Чудесники» чимало випускників отримали путівки у велике життя та стали професійними артистами цирку, що з гастролями вже побували далеко за межами України, Ближнього Сходу та Західної Європи. Такі як Щєлкунова Ольга, Михайло Март, Полохова Світлана, Іссамухомедов Олексій, Трясцин Євген, Коваленко Віктор.

 

   

 

   

 

   

 

        За вагомий внесок у справах виховання учнівської та студентської молоді, відродження і примноження надбань Національної культури та художньої спадщини українського народу, високий художній рівень колективу «Чудесники» присвоєно почесне звання «Народний художній колектив».

        Народний художній колектив естрадно-циркового мистецтва «Чудесники» – це гурт однодумців - вихованців та керівників, закоханих у циркове мистецтво, що дарує людям світ, тепло та радість.

 

       Бажаючі займатися в колективі можуть звертатися до ПМтаП «Залізничник», розташований за адресою: в’їзд Ювілейний, 5.
       Контактний телефон 099-92-30-178 Черевко Валентина Сергіївна