УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


10 серп. 2018
в центральній бібліотеці
Трояндовий майстер-клас

8 серп. 2018
у Центральній бібліотеці
Презентація книги Марко Терен

8 серп. 2018
в Центральній бібліотеці
Інформаційно-просвітницький захід

7 серп. 2018
Увага! Оголошення!
Благодійна акція по збору збережених матеріалів 20-30 рр.!

1 серп. 2018
В центральній бібліотеці
Запрошуємо на презентацію книги Марко Терен

24 лип. 2018
в дитячому садку №10
Театральна вистава «Поросятко Чок»

Всі новини

Народний художній колектив естрадно-циркового мистецтва "Чудесники"

 

Естрадно-цирковий колектив «Чудесники» був заснований  у травні 1979 року на базі Міського Палацу культури.

   

      Керівники:
       - Черевко Валентина Сергіївна, освіта вища. Грузинський Державний інститут фізичної культури та спорту. Стаж роботи – 42 роки.

       - Курило Олена Вікторівна, освіта вища. Харківський Державний інститут фізичної культури та спорту. Стаж роботи – 19 років.

 

   

        Керівники працюють за навчальною програмою циркового гуртка, рекомендованою Міністерством освіти і науки України (лист МОН України № 1/11-3840 від 12.07.2005 р.) педагогічну унікальність якої створюють такі фактори, як: різноманітність організаційної діяльності, що охоплює пізнавальну, художньо-естетичну, спортивну, ігрову, концертну діяльність вихованців  колективу «Чудесники». В колективі займаються діти віком від 5 до 18 років. Вони об’єднанні в групи початкового, основного та вищого рівнів навчання. 

        Пропаганда циркового мистецтва, професійне та соціально-психологічне партнерство, що дає можливість спілкування у  колективі вихованців різного віку, а також досягнення вершин виконавської досконалості, виховання фізичної та духовної культури  – це головні завдання, над якими працюють вихованці колективу естрадно-циркового мистецтва «Чудесники» спільно з керівниками, ентузіастами своєї справи – Черевко Валентиною Сергіївною, Курило Оленою Вікторівною.

 

   

 

   

 

  

 

        Колектив постійно бере участь у регіональних, всеукраїнських та міжнародних фестивалях і конкурсах з циркового мистецтва, де неодноразово був нагороджений кубками, медалями та дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів.

       За роки існування естрадно-циркового колективу «Чудесники» чимало випускників отримали путівки у велике життя та стали професійними артистами цирку, що з гастролями вже побували далеко за межами України, Ближнього Сходу та Західної Європи. Такі як Щєлкунова Ольга, Михайло Март, Полохова Світлана, Іссамухомедов Олексій, Трясцин Євген, Коваленко Віктор.

 

   

 

   

 

   

 

        За вагомий внесок у справах виховання учнівської та студентської молоді, відродження і примноження надбань Національної культури та художньої спадщини українського народу, високий художній рівень колективу «Чудесники» присвоєно почесне звання «Народний художній колектив».

        Народний художній колектив естрадно-циркового мистецтва «Чудесники» – це гурт однодумців - вихованців та керівників, закоханих у циркове мистецтво, що дарує людям світ, тепло та радість.

 

       Бажаючі займатися в колективі можуть звертатися до ПМтаП «Залізничник», розташований за адресою: в’їзд Ювілейний, 5.
       Контактний телефон 099-92-30-178 Черевко Валентина Сергіївна