УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


14 черв. 2019
у бібліотеці-філії №1
Літні розваги

13 черв. 2019
В Палаці молоді та підлітків "Залізничник"
Конкурс читців на екологічну тематику

12 черв. 2019
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
Імідж-клас звітує!

12 черв. 2019
Бібліотека-філія №1
Я люблю літо!

12 черв. 2019
В Палаці молоді та підлітків "Залізничник"
Концерт ІЦДЮТ "Здрастуй, літо!"

11 черв. 2019
в закладах культури міста
Тиждень сталої енергії

Всі новини

Зразковий аматорський хореографічний колектив "Імідж-клас"

 

      Колектив створений 5 листопада 2003 року

     Керівники:      Біляга Олеся Миколіївна та Ільгова Наталія Константинівна

    

 

Біляга Олеся Миколаївна, 1980 р.н. почала працювати в Палаці молоді та підлітків «Залізничник» на посаді керівника танцювального колективу «Тольфіра» з 2005 року.

З вересня 2007 року після закінчення Харківської державної академії культури, отримавши диплом балетмейстера сучасної хореографії  Біляга О. М. працювала на посаді керівника школи танців «Імідж-клас» Палацу молоді та підлітків «Залізничник».

З вересня 2014 року була призначена керівником зразкового аматорського хореографічного колективу «Імідж-клас».

Нагороджена:

2005р., м. Ізюм   Грамота начальника управління культури м. Ізюма за активну сумлінну працю в вихованні підростаючого покоління та      вагомий внесок в розвиток культури міста Ізюма.          

2006 р., м. Ізюм  Грамота директора ПМ та П «Залізничник» за сумлінну працю та високий професіоналізм, з нагоди 80-ї  річниці  Палацу молоді та підлітків «Залізничник».

 2008 р., м. Харків             2 місце. Соло. Відкритий фестиваль «Танцюючі зірки» (східна хореографія).

 2008 р., м. Ізюм Подяка Голови міської громадської організації «Спілка Ізюмської молоді» за сприяння змістовному та організаційному розвитку школи танцю «Імідж-клас» за співпрацю, яка сприяє збагаченню внутришньго світу молоді , за формування та виховання молодого лідера.

2008р., м. Ізюм   Грамота начальника управління у справах сімї та молоді Ізюмської міської ради за перемогу у міському фестивалі «Таланти твої, Ізюмщино!» в номінації «Хореографія»

2010р., м. Ізюм   Подяка  начальника управління культури Ізюмської міської ради за сумлінну працю, активну участь у культурному житті та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.  .

2011р., м. Ізюм   Грамота начальника управління у справах сім ї та молоді Ізюмської міської ради за активну участь в поширенні спільних європейських цінностей та з нагоди Дня молоді.

2011р., м. Харків               3 місце на Всеукраїнському фестивалі – конкурсі «Україна Східна» (східна хореографія).

2013 р., м.Ізюм    Подяка міського голови за сумлінну працю у вихованні підростаючого покоління, активну участь у культурному  житті міста та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

2016 р., м. Полтава   Подяка оргкомітету національного туру Міжнародного фестивалю-конкурсу таланту і моди «Скарби нації» за професіоналізм, високу педагогічну майстерність, інноваційний підхід та багаторічну плідну співпрацю.

2017 р., м. Ізюм        Подяка директора ПМ та П «Залізничник» з нагоди 90-річчя заснування Палацу молоді та підлітків «Залізничник» за сумлінну творчу та педагогічну працю у сфері виховання підростаючого покоління та розкриття їх творчого потенціалу.

 

Ільгова Наталія Константинівна, 1994 р.н. почала працювати на посаді керівника школи танців «Імідж-клас» Палацу молоді та підлітків «Залізничник» з травня 2012 року. Одночасно з роботою вона навчалась в Харківському Національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди, в який поступила в 2011 році та закінчила у 2016 році отримавши диплом за спеціальністю «Хореографія» та здобула кваліфікацію викладача хореографії.

З вересня 2014 року була призначена керівником Зразкового аматорського хореографічного колективу «Імідж-клас».

З вересня 2017 року була призначена на посаду завудуючого відділом з основних видів діяльності Палацу молоді та підлітків «Залізничник»

Нагороджена:

2009 р.м. Красногорськ    Диплом Спеціального призу журі на Красногорському    фестивалі молоді міст побратимів «Новий мир».

2011 р.м. Ізюм                    I- ше місце в 12 – му міському фестивалі юних виконавців «Весняні дзвіночки». 

2012 р.м. Красногорськ     Переможець у номінації «Народна пісня» на Красногорському  фестивалі молоді міст побратимів «Новий мір 2012»

2016 р.м.Ізюм                    Грамота Начальника управління культури Ізюмської міської ради за багаторічну  сумлінну працю у вихованні підростаючого покоління, активну участь у культурному  житті міста Ізюм  та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

2016 р., м. Полтава   Подяка оргкомітету національного туру Міжнародного фестивалю-конкурсу таланту і моди «Скарби нації» за професіоналізм, високу педагогічну майстерність, інноваційний підхід та багаторічну плідну співпрацю.

2017 р., м. Ізюм        Подяка директора ПМ та П «Залізничник» з нагоди 90-річчя заснування Палацу молоді та підлітків «Залізничник» за сумлінну творчу та педагогічну працю у сфері виховання підростаючого покоління та розкриття їх творчого потенціалу.

2017 р. м. Київ       Подяка Міністерства освіти і науки України Український державний центр позашкільної освіти за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у національно-патріотичне виховання дітей та молоді.

 

   

  

  

 

      Жанр творчої діяльності колективу – це сучасна хореографія.

      Основна мета навчання в зразковому аматорському хореографічному колективі «Імідж-клас» – це сприяння естетичному вихованню та фізичному розвиткові підростаючого покоління.

      Завдання хореографів колективу – дати дітям початкову хореографічну підготовку, виявити нахили дітей і задовольнити їхню потребу в руховій активності, розвинути почуття ритму, танцювальну виразність, координацію рухів і на цій основі виховати художній смак, пропаганда здорового способу життя. В репертуарі зразкового аматорського хореографічного колективу «Імідж - клас» є хореографічні постановки та вокально-хореографічні композиції естрадних та сюжетних танців. Окрасою колективу є напрямок хіп-хоп культури – брейк-данс та східні танці. Вихованці вивчають з захопленням світ хореографії: народні, сучасні, вуличні, східні та класичні танці.

 

   

  

 

Історія створення колективу.

       Колектив був створений на базі Палацу молоді та підлітків «Залізничник» восени 2003 року Гришко Людмилою Євгенівною з двох колективів: танцювальний колектив «Свободные миниатюры», керівник Котолуп О.В.; ансамбль бального танцю «Грація», керівник Гришко Л.Є. У 2007 році до колективу приєдналась танцювальна студія «Тольфіра», керівник Біляга О.М.

       2013 р. - колектив отримав звання зразковий аматорський хореографічний колектив.

 

Фестивалі та конкурси, в яких приймали участь

      2013 рік:

        - Міжнародний фестиваль танцю «Кубок Святогір’я », ІІІ премія, м. Святогірськ

        - XIV Всеукраїнський фестиваль танцю «Гран-прі Слобожанщини», ІІІ премія

       - творчий проект «Перлини Слобожанщини – Світ талантів», ІІ премія, м. Харків

       - ХІ Всеукраїнський дитячий фестиваль «Світ талантів»,             І премія, м. Одеса

       - дипломом нагороджені за перемогу у міському етапі та за участь в обласному етапі огляду-конкурсу аматорів народного мистецтва Харківської області «Слобожанські передзвони», м. Ізюм

     2014 рік:

      - Х ювілейний всеукраїнський фестиваль танцю STAR DANCE, ІІІ премія, м. Святогірськ

      - ХV міський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Весняні дзвіночки», ІІІ премія, м. Ізюм

      - Всеукраїнський фестиваль таланту «Натхнення зими», І премія, м. Харків

     2015 рік:

     - ХVІ міський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Весняні дзвіночки», ІІІ премія, м. Ізюм

    - І Міжнародний конкурс танцю пам’яті  Олексія Литвинова – ІІІ премія (діти 7-9 років дебют, естрадний танець), І премія (змішана категорія, Street-дисципліни), ІІ премія (дорослі, естрадний танець), м. Харків

    - ІІІ Всеукраїнський дитячо-молодіжний фестиваль краси і таланту «Краса і гордість козацького краю», ІІ премія у номінації «Гордість козацбкого краю»,

     2016 рік:

    - Національний тур Міжнародного фестивалю-конкурсу таланту і моди «Скарби нації» - І премія (діти 10-12), ІІ премія (змішана), м. Полтава

    - Відкритий фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Пісочинське коло», ІІ премія, м. Харків

    - ХII  Міжнародний дитячий фестиваль «Світ талантив 2016» - I місце (доросла), III місце (молодша) м. Київ.

     2017 рік:

    - Хореографічний фестиваль-конкурс «SUNFLOWER&EUROPEAN FESTIVAL» - ІІ премія (композиці «Вірю та чекаю» старша вікова категорія), ІІ премія («Зірка бажання» середня вікова категорія), ІІ премія («Закарпатські викрутаси» молодша вікова категорія) м. Харків

    - Подяка Начальника управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради за яскравий виступ на Ізюмському міському етапі ХХ ювілейного Харківського обласного творчого фестивалю «Весняні дзвіночки»

    - ХVII Ізюмський міський творчий фестиваль «Весняні дзвіночки», номінація «хореографія» - ІІ премія («Зірка бажання» середня вікова категорія), ІІ премія («Вірю та чекаю» старша вікова категорія), ІІІ премія («Закарпатські викрутаси» молодша вікова категорія) м. Ізюм

    - Подяка Ізюмського міського голови за участь у проведенні святкування 336-ї річниці Дня міста Ізюма.

   - ХІ Всеукраїнський дитячий конгрес «Зіркові канікули у «Світі талантів», Шоу талантів, хореографія – ІІІ премія, м. Одеса

 

   

  

   

 

Найвизначніші досягнення колективу

      2010 р. МДЦ «Артек». Колектив пройшов відбірковий тур для участі у святковій смені,присвяченій 85 – річчу МДЦ «Артек». До Криму від’їхало 18 учасників колективу.

     2012 р. МДЦ «Артек» Метелено Богдан - Абсолютний переможець Міжнародного конкурсу «Щасливі долоні» в номінації «Хореографія». За перемогу він отримав путівку до оздоровчого табору у Мексиці.

    2012 р. м. Красногорськ Гран-при ХI Красногорський фестиваль молоді міст побратимів «Новий Світ 2012».

 

      Бажаючі займатися в колективі можуть звертатися до ПМтаП «Залізничник», розташований за адресою: в’їзд Ювілейний, 5. Або за телефоном:

      0664337594 – Біляга Олеся Миколаївна.

      0669684710 – Ільгова Наталія Константинівна