УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


13 груд. 2017
Міська бібліотека
До Дня Святого Миколая

12 груд. 2017
ІДМШ
Нове досягнення учнів Ізюмської дитячої музичної школи

12 груд. 2017
Міська бібліотека
До Міжнародного Дня інвалідів

10 груд. 2017
ІДМШ
Ізюмські музиканти на конкурсі «Радість відкриття»

10 груд. 2017
Бібліотека
До Тижня права

10 груд. 2017
Пізнавально-розважальна програма
У пошуках птаха щастя

Всі новини

Зразковий аматорський хореографічний колектив "Імідж-клас"

 

      Колектив створений 5 листопада 2003 року

     Керівники:      Біляга Олеся Миколіївна та Ільгова Наталія Константинівна

    

 

Біляга Олеся Миколаївна, 1980 р.н. почала працювати в Палаці молоді та підлітків «Залізничник» на посаді керівника танцювального колективу «Тольфіра» з 2005 року.

З вересня 2007 року після закінчення Харківської державної академії культури, отримавши диплом балетмейстера сучасної хореографії  Біляга О. М. працювала на посаді керівника школи танців «Імідж-клас» Палацу молоді та підлітків «Залізничник».

З вересня 2014 року була призначена керівником зразкового аматорського хореографічного колективу «Імідж-клас».

Нагороджена:

2005р., м. Ізюм   Грамота начальника управління культури м. Ізюма за активну сумлінну працю в вихованні підростаючого покоління та      вагомий внесок в розвиток культури міста Ізюма.          

2006 р., м. Ізюм  Грамота директора ПМ та П «Залізничник» за сумлінну працю та високий професіоналізм, з нагоди 80-ї  річниці  Палацу молоді та підлітків «Залізничник».

 2008 р., м. Харків             2 місце. Соло. Відкритий фестиваль «Танцюючі зірки» (східна хореографія).

 2008 р., м. Ізюм Подяка Голови міської громадської організації «Спілка Ізюмської молоді» за сприяння змістовному та організаційному розвитку школи танцю «Імідж-клас» за співпрацю, яка сприяє збагаченню внутришньго світу молоді , за формування та виховання молодого лідера.

2008р., м. Ізюм   Грамота начальника управління у справах сімї та молоді Ізюмської міської ради за перемогу у міському фестивалі «Таланти твої, Ізюмщино!» в номінації «Хореографія»

2010р., м. Ізюм   Подяка  начальника управління культури Ізюмської міської ради за сумлінну працю, активну участь у культурному житті та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.  .

2011р., м. Ізюм   Грамота начальника управління у справах сім ї та молоді Ізюмської міської ради за активну участь в поширенні спільних європейських цінностей та з нагоди Дня молоді.

2011р., м. Харків               3 місце на Всеукраїнському фестивалі – конкурсі «Україна Східна» (східна хореографія).

2013 р., м.Ізюм    Подяка міського голови за сумлінну працю у вихованні підростаючого покоління, активну участь у культурному  житті міста та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

2016 р., м. Полтава   Подяка оргкомітету національного туру Міжнародного фестивалю-конкурсу таланту і моди «Скарби нації» за професіоналізм, високу педагогічну майстерність, інноваційний підхід та багаторічну плідну співпрацю.

2017 р., м. Ізюм        Подяка директора ПМ та П «Залізничник» з нагоди 90-річчя заснування Палацу молоді та підлітків «Залізничник» за сумлінну творчу та педагогічну працю у сфері виховання підростаючого покоління та розкриття їх творчого потенціалу.

 

Ільгова Наталія Константинівна, 1994 р.н. почала працювати на посаді керівника школи танців «Імідж-клас» Палацу молоді та підлітків «Залізничник» з травня 2012 року. Одночасно з роботою вона навчалась в Харківському Національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди, в який поступила в 2011 році та закінчила у 2016 році отримавши диплом за спеціальністю «Хореографія» та здобула кваліфікацію викладача хореографії.

З вересня 2014 року була призначена керівником Зразкового аматорського хореографічного колективу «Імідж-клас».

З вересня 2017 року була призначена на посаду завудуючого відділом з основних видів діяльності Палацу молоді та підлітків «Залізничник»

Нагороджена:

2009 р.м. Красногорськ    Диплом Спеціального призу журі на Красногорському    фестивалі молоді міст побратимів «Новий мир».

2011 р.м. Ізюм                    I- ше місце в 12 – му міському фестивалі юних виконавців «Весняні дзвіночки». 

2012 р.м. Красногорськ     Переможець у номінації «Народна пісня» на Красногорському  фестивалі молоді міст побратимів «Новий мір 2012»

2016 р.м.Ізюм                    Грамота Начальника управління культури Ізюмської міської ради за багаторічну  сумлінну працю у вихованні підростаючого покоління, активну участь у культурному  житті міста Ізюм  та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

2016 р., м. Полтава   Подяка оргкомітету національного туру Міжнародного фестивалю-конкурсу таланту і моди «Скарби нації» за професіоналізм, високу педагогічну майстерність, інноваційний підхід та багаторічну плідну співпрацю.

2017 р., м. Ізюм        Подяка директора ПМ та П «Залізничник» з нагоди 90-річчя заснування Палацу молоді та підлітків «Залізничник» за сумлінну творчу та педагогічну працю у сфері виховання підростаючого покоління та розкриття їх творчого потенціалу.

2017 р. м. Київ       Подяка Міністерства освіти і науки України Український державний центр позашкільної освіти за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у національно-патріотичне виховання дітей та молоді.

 

   

  

  

 

      Жанр творчої діяльності колективу – це сучасна хореографія.

      Основна мета навчання в зразковому аматорському хореографічному колективі «Імідж-клас» – це сприяння естетичному вихованню та фізичному розвиткові підростаючого покоління.

      Завдання хореографів колективу – дати дітям початкову хореографічну підготовку, виявити нахили дітей і задовольнити їхню потребу в руховій активності, розвинути почуття ритму, танцювальну виразність, координацію рухів і на цій основі виховати художній смак, пропаганда здорового способу життя. В репертуарі зразкового аматорського хореографічного колективу «Імідж - клас» є хореографічні постановки та вокально-хореографічні композиції естрадних та сюжетних танців. Окрасою колективу є напрямок хіп-хоп культури – брейк-данс та східні танці. Вихованці вивчають з захопленням світ хореографії: народні, сучасні, вуличні, східні та класичні танці.

 

   

  

 

Історія створення колективу.

       Колектив був створений на базі Палацу молоді та підлітків «Залізничник» восени 2003 року Гришко Людмилою Євгенівною з двох колективів: танцювальний колектив «Свободные миниатюры», керівник Котолуп О.В.; ансамбль бального танцю «Грація», керівник Гришко Л.Є. У 2007 році до колективу приєдналась танцювальна студія «Тольфіра», керівник Біляга О.М.

       2013 р. - колектив отримав звання зразковий аматорський хореографічний колектив.

 

Фестивалі та конкурси, в яких приймали участь

      2013 рік:

        - Міжнародний фестиваль танцю «Кубок Святогір’я », ІІІ премія, м. Святогірськ

        - XIV Всеукраїнський фестиваль танцю «Гран-прі Слобожанщини», ІІІ премія

       - творчий проект «Перлини Слобожанщини – Світ талантів», ІІ премія, м. Харків

       - ХІ Всеукраїнський дитячий фестиваль «Світ талантів»,             І премія, м. Одеса

       - дипломом нагороджені за перемогу у міському етапі та за участь в обласному етапі огляду-конкурсу аматорів народного мистецтва Харківської області «Слобожанські передзвони», м. Ізюм

     2014 рік:

      - Х ювілейний всеукраїнський фестиваль танцю STAR DANCE, ІІІ премія, м. Святогірськ

      - ХV міський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Весняні дзвіночки», ІІІ премія, м. Ізюм

      - Всеукраїнський фестиваль таланту «Натхнення зими», І премія, м. Харків

     2015 рік:

     - ХVІ міський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Весняні дзвіночки», ІІІ премія, м. Ізюм

    - І Міжнародний конкурс танцю пам’яті  Олексія Литвинова – ІІІ премія (діти 7-9 років дебют, естрадний танець), І премія (змішана категорія, Street-дисципліни), ІІ премія (дорослі, естрадний танець), м. Харків

    - ІІІ Всеукраїнський дитячо-молодіжний фестиваль краси і таланту «Краса і гордість козацького краю», ІІ премія у номінації «Гордість козацбкого краю»,

     2016 рік:

    - Національний тур Міжнародного фестивалю-конкурсу таланту і моди «Скарби нації» - І премія (діти 10-12), ІІ премія (змішана), м. Полтава

    - Відкритий фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Пісочинське коло», ІІ премія, м. Харків

    - ХII  Міжнародний дитячий фестиваль «Світ талантив 2016» - I місце (доросла), III місце (молодша) м. Київ.

     2017 рік:

    - Хореографічний фестиваль-конкурс «SUNFLOWER&EUROPEAN FESTIVAL» - ІІ премія (композиці «Вірю та чекаю» старша вікова категорія), ІІ премія («Зірка бажання» середня вікова категорія), ІІ премія («Закарпатські викрутаси» молодша вікова категорія) м. Харків

    - Подяка Начальника управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради за яскравий виступ на Ізюмському міському етапі ХХ ювілейного Харківського обласного творчого фестивалю «Весняні дзвіночки»

    - ХVII Ізюмський міський творчий фестиваль «Весняні дзвіночки», номінація «хореографія» - ІІ премія («Зірка бажання» середня вікова категорія), ІІ премія («Вірю та чекаю» старша вікова категорія), ІІІ премія («Закарпатські викрутаси» молодша вікова категорія) м. Ізюм

    - Подяка Ізюмського міського голови за участь у проведенні святкування 336-ї річниці Дня міста Ізюма.

   - ХІ Всеукраїнський дитячий конгрес «Зіркові канікули у «Світі талантів», Шоу талантів, хореографія – ІІІ премія, м. Одеса

 

   

  

   

 

Найвизначніші досягнення колективу

      2010 р. МДЦ «Артек». Колектив пройшов відбірковий тур для участі у святковій смені,присвяченій 85 – річчу МДЦ «Артек». До Криму від’їхало 18 учасників колективу.

     2012 р. МДЦ «Артек» Метелено Богдан - Абсолютний переможець Міжнародного конкурсу «Щасливі долоні» в номінації «Хореографія». За перемогу він отримав путівку до оздоровчого табору у Мексиці.

    2012 р. м. Красногорськ Гран-при ХI Красногорський фестиваль молоді міст побратимів «Новий Світ 2012».

 

      Бажаючі займатися в колективі можуть звертатися до ПМтаП «Залізничник», розташований за адресою: в’їзд Ювілейний, 5. Або за телефоном:

      0664337594 – Біляга Олеся Миколаївна.

      0669684710 – Ільгова Наталія Константинівна