УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


13 груд. 2017
Міська бібліотека
До Дня Святого Миколая

12 груд. 2017
ІДМШ
Нове досягнення учнів Ізюмської дитячої музичної школи

12 груд. 2017
Міська бібліотека
До Міжнародного Дня інвалідів

10 груд. 2017
ІДМШ
Ізюмські музиканти на конкурсі «Радість відкриття»

10 груд. 2017
Бібліотека
До Тижня права

10 груд. 2017
Пізнавально-розважальна програма
У пошуках птаха щастя

Всі новини

Студія стилю та краси "Імперія грації"

      Колектив створено 2 жовтня 2011 року

      Керівник: Гришко Людмила Євгенівна - 29.09.1974 року народження.

 

   

      Освіта: Харківська державна академія культури, 2002р. спеціаліст – балетмейстер бальної хореографії, викладач. Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, 2007 р., магістр – керівник навчального закладу з узагальнюючим об’єктом діяльності, організатор освіти.

       Досвід роботи: керівник та директор студії стилю та краси «Імперія грації», директор школи успіху для дітей та молоді «Сходинки творчості», засновник, художній керівник та головний балетмейстер зразкового аматорського хореографічного колективу «Імідж-клас», Регіональний директор Харківської області Міжнародного дитячого фестивалю «Світ талантів», директор Палацу молоді та підлітків «Залізничник».

       Досягнення: за високі творчі здобутки у вихованні підростаючого покоління Гришко Л.Є. нагороджена грамотами та подяками директора Палацу молоді та підлітків «Залізничник», начальника управління культури Ізюмської міської ради, начальника управління у справах сім’ї та молоді Ізюмської міської ради, Ізюмського міського голови, начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації. В 2009 році стала переможцем обласного конкурсу «Молода жінка року» в номінації «Громадські лідери».

 

       

 

      

 

      В студії навчають предметам: дефіле, хореографія, психологія, акторська майстерність, мистецтво макіяжу, етикет, діловий етикет, фотоклас, а також організовують фотосесії та відео уроки.

      Основна мета студії: одержання і використання дітьми нових знань, формування естетичного смаку і відчуття стилю; зростання ролі дітей та молоді, активізація їх участі в культурному житті. І допомогти дівчатам, які до нас приходять, відкрити себе, та проявити свою індивідуальність, адже кожна дівчина є винятковою та особливою.

      Участь у фестивалях та конкурсах: учениці студії є лауреатами та переможницями багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів: «Top Point», «Top Model», «Miss Universal Model», «Принц та принцеса країни», «Скарби нації» «Світ таланті», «Вдохновение Зимы», «Степова красуня», «Diamond» та інші. Також є постійними учасниками  міських свят.

 

   

 

   

      Розклад занять:      Середа з 16.00 до 18.00

                                       Субота з 12.00 до 14.00

       Контакти: 066-705-33-29, e-mail – proekt.izyum@gmail.com

Приєднуйтесь до нас – приєднуйтесь до успіху!

«Імперія грації» - це шлях до мрії.