УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


14 жовт. 2018
місто Святогірськ
Артисти Ізюма привітали бійців АТО зі святом

6 жовт. 2018
у Центральній бібліотеці
Тренінг Вікімедіа

5 жовт. 2018
у бібліотеці-філії №1
Літературні посиденьки

1 жовт. 2018
у центральній міській бібліотеці
Святковий тиждень

1 жовт. 2018
у бібліотеці-філії №1
Святковий тиждень

1 жовт. 2018
в бібліотеках міста
Конкурс Обрії Слобожанського краю

Всі новини

Студія стилю та краси "Імперія грації"

      Колектив створено 2 жовтня 2011 року

      Керівник: Гришко Людмила Євгенівна - 29.09.1974 року народження.

 

   

      Освіта: Харківська державна академія культури, 2002р. спеціаліст – балетмейстер бальної хореографії, викладач. Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, 2007 р., магістр – керівник навчального закладу з узагальнюючим об’єктом діяльності, організатор освіти.

       Досвід роботи: керівник та директор студії стилю та краси «Імперія грації», директор школи успіху для дітей та молоді «Сходинки творчості», засновник, художній керівник та головний балетмейстер зразкового аматорського хореографічного колективу «Імідж-клас», Регіональний директор Харківської області Міжнародного дитячого фестивалю «Світ талантів», директор Палацу молоді та підлітків «Залізничник».

       Досягнення: за високі творчі здобутки у вихованні підростаючого покоління Гришко Л.Є. нагороджена грамотами та подяками директора Палацу молоді та підлітків «Залізничник», начальника управління культури Ізюмської міської ради, начальника управління у справах сім’ї та молоді Ізюмської міської ради, Ізюмського міського голови, начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації. В 2009 році стала переможцем обласного конкурсу «Молода жінка року» в номінації «Громадські лідери».

 

       

 

      

 

      В студії навчають предметам: дефіле, хореографія, психологія, акторська майстерність, мистецтво макіяжу, етикет, діловий етикет, фотоклас, а також організовують фотосесії та відео уроки.

      Основна мета студії: одержання і використання дітьми нових знань, формування естетичного смаку і відчуття стилю; зростання ролі дітей та молоді, активізація їх участі в культурному житті. І допомогти дівчатам, які до нас приходять, відкрити себе, та проявити свою індивідуальність, адже кожна дівчина є винятковою та особливою.

      Участь у фестивалях та конкурсах: учениці студії є лауреатами та переможницями багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів: «Top Point», «Top Model», «Miss Universal Model», «Принц та принцеса країни», «Скарби нації» «Світ таланті», «Вдохновение Зимы», «Степова красуня», «Diamond» та інші. Також є постійними учасниками  міських свят.

 

   

 

   

      Розклад занять:      Середа з 16.00 до 18.00

                                       Субота з 12.00 до 14.00

       Контакти: 066-705-33-29, e-mail – proekt.izyum@gmail.com

Приєднуйтесь до нас – приєднуйтесь до успіху!

«Імперія грації» - це шлях до мрії.