УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


12 лист. 2019
Міський Палац культури
Нагороджено директора

11 лист. 2019
Бібліотеки міста
до Дня української писемності та мови

10 лист. 2019
Міський Палац культури
Перемоги «Елегії» у І турі «Гран-прі Слобожанщини»

7 лист. 2019
Центральна міська бібліотека
Ізюмські лауреати Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія 2019»

7 лист. 2019
Заклади культури міста
Привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

5 лист. 2019
Мистецькі школи міста
Творча поїздка до Харкова учнів мистецьких шкіл міста Ізюм

Всі новини

Інтерактивні заходи у музеї

Інформація про інтерактивні заходи в музеї.

 

    В Ізюмському краєзнавчому музеї імені М.В. Сібільова проводяться інтерактивні заходи для учнівської молоді.

    Для учнів 5 класів проводяться інтерактивні заняття “Наука археологія. Археологічні предмети в музеї”, під час яких школярі в доступній формі з використанням елементів гри  на прикладі  археологічної музейної колекції мають можливість не тільки ознайомитися зі знаряддями праці первісної людини та іншими археологічними предметами, але й зрозуміти, що вивчає археологія, а також  важливість вірної атрибуції археологічних  знахідок для вивчення історії краю.

    До Дня українського козацтва  розроблена та проводиться екскурсія-вікторина “Ізюмські козаки: військові походи та побут”, основна мета якої на основі експонатів, які зберігаються в музеї, макету Ізюмської фортеці та предметів побуту козацької доби дати загальне уявлення про історію слобідського козацтва та Ізюмського слобідського козачого полку, виховання почуття гордості за свій народ та поважного відношення до національних традицій.

 

     

    Інтерактивна екскурсія для учнів 5-9 класів “Кроки до Перемоги” шляхом використання музейних предметів, хроніки боїв за Ізюм в 1943 році, звукових ефектів дає можливість емоційно сприймати трагічні і героїчні події Великої Вітчизняної війни. Під час бесіди школярі мають можливість розповісти про своїх прадідів та прабабусь,  зачитати листи з фронту, показати  фотографії, нагороди, які зберігаються в сім'ї. Основна мета заходу — виховання поваги до подвигу захисників Вітчизни.

   Інтерактивна екскурсія з елементами театралізації “Ізюм — повітове місто”. Мета — ознайомлення учнів з життям та побутом ізюмчан на рубежі XIX-XX століть, стимулювання інтересу до вивчення історії рідного краю.

   Захід проводиться на базі одноіменної виставки у залі музею. Серед експонованих музейних предметів відповідного періоду завчасно розміщуються сучасні речі  На завершення заходу учням пропонується знайти у виставці предмети, яких не могло бути у час, про який йшла розповідь. 

 

     

 

     Музейне заняття “Чорний птах голодного року” знайомить з трагічною сторінкою історії нашої країни — голодомором 1932-1933рр.

     Для учнів 1-5 класів проводяться інтерактивні заходи у залі “Природа рідного краю”: “Подорож лісовими стежками”, “Блакитні перлини Ізюмщини”, “Етапи розвитку життя на Землі”.

     Інтерактивні заходи “Святкові вечорниці”, “Новорічна подорож у часі” знайомлять з історією виникнення свята Новий рік, обрядами, звичаями, віруваннями населення Слобідської України.