УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


13 груд. 2017
Міська бібліотека
До Дня Святого Миколая

12 груд. 2017
ІДМШ
Нове досягнення учнів Ізюмської дитячої музичної школи

12 груд. 2017
Міська бібліотека
До Міжнародного Дня інвалідів

10 груд. 2017
ІДМШ
Ізюмські музиканти на конкурсі «Радість відкриття»

10 груд. 2017
Бібліотека
До Тижня права

10 груд. 2017
Пізнавально-розважальна програма
У пошуках птаха щастя

Всі новини

Студія сучасного танцю "Ритм Денс"

 

Студія сучасного танцю «Ритм-dance» – це колектив однодумців: дітей, батьків і керівників, поєднаних любов’ю до музики і танцю. Студію створено у 2016 році.

Керівник - Булавенко Альона Леонідівна, має 2 вищі освіти:

Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди: факультет мистецтв Хореографія; Художній керівник, педагог класичного та сучасного танцю. Досвід роботи – 4 роки.

З п’яти років навчалася в школі бально-спортивного танцю «Совершенство».

В 2009 році закінчила курси «Основи психології». Пройшла різні майстер-класи із серії  Hip-hop: Лектор один із кращих танцюрів хіп-хопу і хаус стилів України, переможець міжнародних фестивалів танцю – Хмель

Contemporary; Лектор: суперфіналіст телепроекту «Танцюють всі - 7», сертифікований педагог одних із кращих хореографічних шкіл Києва – Ілля Падзина. Майстер класи в Famous ballet  та різні майстер класи класичного танцю в театрі танцю Катерини Оленяк «Радість» м .Санкт – Петербург і інші.

   

 

Група 3-4 роки

Заняття дітей проходять в ігровій формі, розвиток координації рухів, гімнастика, партер класичний, розвиток почуття ритму, музичності и просто отримання гарного настрою. В цьому віці не стоїть головною задачею навчити дитину танцювати. Важливо навчити в перше чергу орієнтуватись в просторі, взаємодіяти з іншими дітьми, крім того танець – це гарне вирішення питання куди подіти активність. До того ж це важливо для емоціонального та розумового розвитку дитини.

Група 5-7 років

Формування осанки, виворотки стоп, гімнастика, навчання базам класичного танцю. Привчити дитину через танець до різних культур. Наділення правильних моделей поведінки і відношення дітей в колективі. Вивчення різних фігур і принципів танцювання сучасного і народного танцю, а також розвиток їх творчої активності.

Навчання ритміці, розтяжці, танцювальних номерів, танцювальних ігор. Вивчаються етюди, основи класичного і сучасного танців.

Вас чекають захоплюючі майстер-класи, участь в концертах та конкурсах. Веселощі, спілкування і здоровий спосіб життя це кращий спосіб навчитися танцювати.

 

  

.

 

.

 

Постійні учасники фестивалів та конкурсів:

 -2016р. Всеукраїнський фестиваль «Star dance»;

-«Flame DANCE Festival»;

- Всеукраїнський фестиваль талантів «Планета дитинства»

Також колектив є постійним учасником загальноміських свят.

 

 

         Графік роботи гуртка: понеділок – п’ятниця з 16.00 до 18.30

Контактний телефон керівника: +38(095)801 74 17; +38(099)185 66 86