УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


14 черв. 2019
у бібліотеці-філії №1
Літні розваги

13 черв. 2019
В Палаці молоді та підлітків "Залізничник"
Конкурс читців на екологічну тематику

12 черв. 2019
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
Імідж-клас звітує!

12 черв. 2019
Бібліотека-філія №1
Я люблю літо!

12 черв. 2019
В Палаці молоді та підлітків "Залізничник"
Концерт ІЦДЮТ "Здрастуй, літо!"

11 черв. 2019
в закладах культури міста
Тиждень сталої енергії

Всі новини

Студія сучасного танцю "Ритм Денс"

 

Студія сучасного танцю «Ритм-dance» – це колектив однодумців: дітей, батьків і керівників, поєднаних любов’ю до музики і танцю. Студію створено у 2016 році.

Керівник - Булавенко Альона Леонідівна, має 2 вищі освіти:

Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди: факультет мистецтв Хореографія; Художній керівник, педагог класичного та сучасного танцю. Досвід роботи – 4 роки.

З п’яти років навчалася в школі бально-спортивного танцю «Совершенство».

В 2009 році закінчила курси «Основи психології». Пройшла різні майстер-класи із серії  Hip-hop: Лектор один із кращих танцюрів хіп-хопу і хаус стилів України, переможець міжнародних фестивалів танцю – Хмель

Contemporary; Лектор: суперфіналіст телепроекту «Танцюють всі - 7», сертифікований педагог одних із кращих хореографічних шкіл Києва – Ілля Падзина. Майстер класи в Famous ballet  та різні майстер класи класичного танцю в театрі танцю Катерини Оленяк «Радість» м .Санкт – Петербург і інші.

   

 

Група 3-4 роки

Заняття дітей проходять в ігровій формі, розвиток координації рухів, гімнастика, партер класичний, розвиток почуття ритму, музичності и просто отримання гарного настрою. В цьому віці не стоїть головною задачею навчити дитину танцювати. Важливо навчити в перше чергу орієнтуватись в просторі, взаємодіяти з іншими дітьми, крім того танець – це гарне вирішення питання куди подіти активність. До того ж це важливо для емоціонального та розумового розвитку дитини.

Група 5-7 років

Формування осанки, виворотки стоп, гімнастика, навчання базам класичного танцю. Привчити дитину через танець до різних культур. Наділення правильних моделей поведінки і відношення дітей в колективі. Вивчення різних фігур і принципів танцювання сучасного і народного танцю, а також розвиток їх творчої активності.

Навчання ритміці, розтяжці, танцювальних номерів, танцювальних ігор. Вивчаються етюди, основи класичного і сучасного танців.

Вас чекають захоплюючі майстер-класи, участь в концертах та конкурсах. Веселощі, спілкування і здоровий спосіб життя це кращий спосіб навчитися танцювати.

 

  

.

 

.

 

Постійні учасники фестивалів та конкурсів:

 -2016р. Всеукраїнський фестиваль «Star dance»;

-«Flame DANCE Festival»;

- Всеукраїнський фестиваль талантів «Планета дитинства»

Також колектив є постійним учасником загальноміських свят.

 

 

         Графік роботи гуртка: понеділок – п’ятниця з 16.00 до 18.30

Контактний телефон керівника: +38(095)801 74 17; +38(099)185 66 86