УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


13 груд. 2017
Міська бібліотека
До Дня Святого Миколая

12 груд. 2017
ІДМШ
Нове досягнення учнів Ізюмської дитячої музичної школи

12 груд. 2017
Міська бібліотека
До Міжнародного Дня інвалідів

10 груд. 2017
ІДМШ
Ізюмські музиканти на конкурсі «Радість відкриття»

10 груд. 2017
Бібліотека
До Тижня права

10 груд. 2017
Пізнавально-розважальна програма
У пошуках птаха щастя

Всі новини

Зразковий театр танцю "Совершенство"

 

       Театр танцю «Совершенство» було засновано  у 1996 році випускниками Харківської державної академії культури  Лойченко Віталієм Валентиновичем та Лойченко Галиною Володимирівною з метою залучення до чарівного світу танцю юних мешканців міста Ізюму.

 

      

 

      Назва народилася з мети створити найкращий сучасний дитячий колектив танцю, який завжди буде прагнути досконалості.  Спочатку колектив складався з двох груп бального та естрадного спрямування .  А на сьогоднішній день  він налічує близько ста дітей, які займаються у шести групах. Бажання бути найкращими спонукало тренерів  постійно відточувати  свою майстерність. Вони постійно вивчають нові різноманітні напрямки в танцювальному мистецтві за допомогою семінарів з провідними педагогами  України та зарубіжжя. А потім  з великим натхненням передають свої знання дітям.

      Наполеглива праця приносить свої плоди, учасники театру танцю «Совершенство» приймають участь в міських заходах,  концертах, і в  виїзних фестивалях...  За останні три роки стали переможцями в регіональних конкурсах та міжнародних фестивалях в містах Харків, Одеса, Київ, Львів, Херсон звідки завжди поверталися з кубками та медалями.

 

   

 

  

 

      Позитивний імідж колективу сприяє його  збільшенню, кожного року  дружна танцювальна сім’я вивчає нові стилі, урізноманітнює  репертуар, розширює  географію фестивалів.

      Влітку вихованці театру танцю «Совершенство»  приймають активну участь в танцювальних зборах , де підвищують свою майстерність, здобувають безцінний досвід, знайомляться з іншими колективами.  

      Театр танцю «Совершентсво» це єдина дружня сім’я , де тренери разом з дітьми та їх батьками разом навчаються, подорожують, відпочивають, святкують дні народження, приймають участь в створені образів та костюмів для нових номерів.

 

   

 

  

 

      Колектив має свої традиції. Кожний рік,  21 рік поспіль, в жовтні  проводиться святковий концерт присвячений дню народження «Совершенства», який збирає  повний зал глядачів і друзів. В цей день можна побачити всі останні композиції колективу і виступи випускників.

      За 21  років існування  театр танцю «Совершенство» навчила  більш  тисячі  вихованців. Багато з випускників присвятили  своє подальше  життя танцю. Навчаються у вищих учбових закладах, здобуваючи спеціальність хореографа, виступають в шоу-балетах  України , Росії , Германії. Туреччини,  Китаю, деякі вже сьогодні мають свої танцювальні колективи в Харкові, Петербурзі, Норвегії, Туреччині, Китаї. Але про рідний колектив не забувають, приїжджають з майстер класами і концертними номерами.

  

 

  

 

  

 

       Керівники Галина та Віталій Лойченко , вихованці   колективу «Совершенство», їх батьки в постійному пошуку нових форм та творчих рішень, в прагненні  досягти досконалості, та багато років нести радість людям  мистецтвом театру танцю.

       Керівників можна знайти в Міському палаці культури у понеділок, середу, п’ятницю та суботу після шістнадцятої години.

       Телефони:

       0507552209 Віталій Валентинович

       0993031010 Галина Володимирівна