УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


18 черв. 2018
в дитячій бібліотеці
Еко-гра «Ми любимо природу»

18 черв. 2018
в бібліотеці-філії №1
Подорож лісовими стежками

18 черв. 2018
ІДМШ
Юний музикант підкорював столицю

8 черв. 2018
В бібліотеці-філії №1
Муркотливі пухнастики

7 черв. 2018
у БК «Сучасник»
Святковий концерт до Дня Перемоги

7 черв. 2018
у бібліотеці-філії №2
Бібліозанурення в історію міста

Всі новини

Зразковий театр танцю "Совершенство"

 

       Театр танцю «Совершенство» було засновано  у 1996 році випускниками Харківської державної академії культури  Лойченко Віталієм Валентиновичем та Лойченко Галиною Володимирівною з метою залучення до чарівного світу танцю юних мешканців міста Ізюму.

 

      

 

      Назва народилася з мети створити найкращий сучасний дитячий колектив танцю, який завжди буде прагнути досконалості.  Спочатку колектив складався з двох груп бального та естрадного спрямування .  А на сьогоднішній день  він налічує близько ста дітей, які займаються у шести групах. Бажання бути найкращими спонукало тренерів  постійно відточувати  свою майстерність. Вони постійно вивчають нові різноманітні напрямки в танцювальному мистецтві за допомогою семінарів з провідними педагогами  України та зарубіжжя. А потім  з великим натхненням передають свої знання дітям.

      Наполеглива праця приносить свої плоди, учасники театру танцю «Совершенство» приймають участь в міських заходах,  концертах, і в  виїзних фестивалях...  За останні три роки стали переможцями в регіональних конкурсах та міжнародних фестивалях в містах Харків, Одеса, Київ, Львів, Херсон звідки завжди поверталися з кубками та медалями.

 

   

 

  

 

      Позитивний імідж колективу сприяє його  збільшенню, кожного року  дружна танцювальна сім’я вивчає нові стилі, урізноманітнює  репертуар, розширює  географію фестивалів.

      Влітку вихованці театру танцю «Совершенство»  приймають активну участь в танцювальних зборах , де підвищують свою майстерність, здобувають безцінний досвід, знайомляться з іншими колективами.  

      Театр танцю «Совершентсво» це єдина дружня сім’я , де тренери разом з дітьми та їх батьками разом навчаються, подорожують, відпочивають, святкують дні народження, приймають участь в створені образів та костюмів для нових номерів.

 

   

 

  

 

      Колектив має свої традиції. Кожний рік,  21 рік поспіль, в жовтні  проводиться святковий концерт присвячений дню народження «Совершенства», який збирає  повний зал глядачів і друзів. В цей день можна побачити всі останні композиції колективу і виступи випускників.

      За 21  років існування  театр танцю «Совершенство» навчила  більш  тисячі  вихованців. Багато з випускників присвятили  своє подальше  життя танцю. Навчаються у вищих учбових закладах, здобуваючи спеціальність хореографа, виступають в шоу-балетах  України , Росії , Германії. Туреччини,  Китаю, деякі вже сьогодні мають свої танцювальні колективи в Харкові, Петербурзі, Норвегії, Туреччині, Китаї. Але про рідний колектив не забувають, приїжджають з майстер класами і концертними номерами.

  

 

  

 

  

 

       Керівники Галина та Віталій Лойченко , вихованці   колективу «Совершенство», їх батьки в постійному пошуку нових форм та творчих рішень, в прагненні  досягти досконалості, та багато років нести радість людям  мистецтвом театру танцю.

       Керівників можна знайти в Міському палаці культури у понеділок, середу, п’ятницю та суботу після шістнадцятої години.

       Телефони:

       0507552209 Віталій Валентинович

       0993031010 Галина Володимирівна