УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


25 квіт. 2019
у вітринному просторі міської дитячої бібліотеки
«Креативні шпаківні» оселилися

24 квіт. 2019
Центральна міська бібліотека
Рєпін – художник епохи

24 квіт. 2019
Міський Палац культури
«Совершенство» на фестивалі «Кубок Святогорья»

24 квіт. 2019
Бібліотека-філія №1
Земля – наш спільний дім

23 квіт. 2019
БК «Сучасник»
Подяка меценату

22 квіт. 2019
у Центральній бібліотеці
Нові книжки

Всі новини

Студія танцю "Тріумф"

      Студія сучасного танцю «Тріумф»
      Колектив заснований у лютому 2006 року.
      Керівники колективу: Дуерр Інна та Снісаренко Роман

 

      Дуерр Інна Миколаївна
      Інна займається танцями з 1990 р (17 років).
      1990 - 1992 рік - учасник ансамблю народного танцю.
      1992 - 2000 г. - займалася спортивними бальними танцями, учасниця Клубу спортивного танцю «Елегія» (виступи на міських фестивалях, концертах, участь в конкурсах). Танцювальний досвід: 6 років.
      1996 - 2004 г. - вивчила сучасні стилі танцю. Відвідувала багато різних шкіл сучасного танцю, де вивчала різні напрямки та стилі, а так само відвідувала майстер-класи (для тренерів) і конвенції у багатьох відомих танцюристів. Була учасницею міжнародних фестивалів і заходів: Міжнародний танцювальний марафон «біжать по хвилях». Танцювальний досвід: 8 років.

      Професійний досвід:
      1990 - 1992 - ансамбль народного танцю.
      1992 - 2000 - клуб спортивного танцю «Елегія» м.Ізюм.
      2000 - 2003 - будинок танцю «Nota Bene» м.Харків.
      2000 - 2004 - заняття зі спортивної гімнастики (2 розряд).
      2002 - 2004 - тренер клубу спортивного танцю «Елегія».
      2004 - 2005 - викладач сучасного танцю в загальноосвітній школі.
      2005 - 2006 - керівник танцювального колективу «Парадокс» (Ліцей № 24).
      2008 - 2009 - тренер клубу спортивного танцю «Олімп» м.Харків.
      2009 - 2015 - керівник танцювального колективу в загальноосвітній школі № 12.
      2006 - до теперішнього часу керівник Студії сучасного танцю «ТРІУМФ» Палацу Молоді та Підлітків «Залізничник» м. Ізюм
             
- в студії займаються діти від 3 до 15 років
             
- діти виступають на концертах, фестивалях і конкурсах.
      2012 - срібний призер міжнародного заочного конкурсу балетмейстерів - постановників «Сузір'я Терпсихори» м.Санкт – Петербург
      2013 - 2014 - хореограф громадської організації «Перлина», проводяться заняття з дітьми займаються в дитячих садках міста Харкова.
     2014 року - і до теперішнього часу танцюрист шоу-балету школи танцю «Salsa Loca», є учасником одного з кращих шоу-балетів міста Харків, виступи в стилях танців - сальса, бачатта і аргентинське танго високого рівня. Керівник дитячої театр - студії танцю м. Харків.
     2017 - випускниця Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди за спеціальністю «Учитель хореографії»

       

     Професійні навички:
      - Досвід роботи в якості артиста сцени - 13 років.
      - Досвід роботи з танцювальними колективами - 11 років
      - Досвід роботи в якості викладача - 11 років
      
Має багатий досвід викладання сучасного і бального та соціального танцю різних вікових груп з різним рівнем підготовки. Випускники викладача є тренерами в клубах, беруть участь в конкурсах і фестивалях, а так само є учасниками танцювального проекту «Танцюють всі».
      2008 - успішно закінчила школу танців «UNIDANCE», займаючись з багатьма відомими викладачами міжнародного рівня з Лондона, Москви, Санкт-Петербурга, Швеції та України в області хореографії, після закінчення курсів отримала багато знань і сертифікат міжнародного зразка.
      2014 г. - пройшла навчання на Конгресі для викладачів з методики викладання кубинської сальси і кубинської румби гуагуанко за участю інструктора міжнародного рівня Альберто Вальдес, після закінчення курсів отримала багато знань і сертифікат міжнародного зразка м. Харків.
       2014р. - пройшла дистанційний курс навчання за майстер-класами «Танцювальний фітнес для дітей (методика побудови і проведення занять) і Танцюємо Граючи» м. Харків.
      2014р. - пройшла навчання по курсу «Пілатес рівень 1» в Академії фітнесу України та отримала право на викладання групових програм в фітнесі, після закінчення курсів отримала багато знань і сертифікат міжнародного зразка м.Київ.
      2014р. - пройшла навчання по курсу «Дитячий фітнес» в Академії фітнесу України та отримала право на проведення занять для дітей від 1,5 до 7 років, після закінчення курсів отримала багато знань і сертифікат міжнародного зразка м.Київ.

    
Хобі: створення музичних композицій, розробка програми навчання дітей сучасного танцю. 

     Вона пояснює і показує всі рухи танцю доступно і наочно а, головне ЛЮБИТЬ ВЧИТИ інших і творчо підходить до питання навчання.     Дуже захоплено показує, нерідко забуваючи про час і завжди намагається бути в курсі тенденцій світової хореографії.
   
Приходьте до неї на урок і ви зможете НЕ ТІЛЬКИ ПОБАЧИТИ, але і НАВЧИТИСЯ КРАСИВО РУХАТИМЕТЬСЯ, а Інна Миколаївна ХОЧЕ ВАС ЦЬОМУ НАВЧИТИ!
 

  

      Танцювальний колектив «Тріумф» - це не просто група для занять танцями, це сім'я, в якій кожен відчуває себе важливою частиною цієї сім'ї, це друзі, з якими не нудно, це цілий світ, в якому кожен знаходить себе.
    
Це поїздки, зустрічі, виступи, це світло прожекторів і звуки музики, це таїнство перевтілення і оплески публіки.
   
Сьогодні в колективі займаються діти в воздасться від 3 до 15 років з різних танцювальних напрямків: сучасна хореографія, естрадний танець, джаз, хіп-хоп.
   
Основне навчання танцям включає в себе комплекс вправ і танцювальних напрямків, комплексно розвиваючих дітей, що дають міцну основу для танцювальної творчості.
У танцювальному колективі панує розуміння і гармонія, і ми віримо, що попереду у нас нові конкурси та перемоги!!!

      На сьогоднішній день колектив регулярно бере участь в спектаклях, шоу, святкових постановках, бере участь в різних танцювальних проектах, міжнародних, всеукраїнських фестивалях і конкурсах: всеукраїнський фестиваль талантів «Планета дитинства», всеукраїнський фестиваль танцю «Харківська весна», міжнародний фестиваль сучасного сценічного танцю « Харківська осінь », всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв« Осінні мелодії »в рамках проекту« Творчий шанс », всеукраїнський фестиваль танцю Stardance м. Святогірськ, український фестиваль танцю «Flame dance festival», III Міжнародний фестиваль ідейного танцю м. Харків, фестиваль танцю Golden Cup г. Святогірськ, обласний фестиваль танцю «Слобожанські барви», Харківська обласна фестиваль дитячої творчості «Весняні дзвіночки», харківський фестиваль сценічного танцю «Зверни увагу », міжнародний фестиваль танців «Танцюючі зірки», обласний фестиваль танцю «Квітневі перепляси», міжнародний фестиваль танцю «Таланти 21 століття», міжнародний фестиваль танцю «Чорна пантера і Кубок Слобожанщини», м. Харків, «Перлини Слобожанщини» м. Ізюм, фестиваль «Небояки» м. Харків, міжнародний фестиваль-конкурс «Талановиті діти України 2017» м. Київ.

 

  

     


У танцювальному колективі панує розуміння і гармонія, і ми віримо, що попереду у нас нові конкурси та перемоги!!!
 

Контакти - Дуерр Інна 099 729 94 77,

Снісаренко Роман 0501892932,

Розклад занять: середа з 17.00 до 19 00; субота з 12.00 до 15.00