УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


17 січ. 2020
Бібліотека-філія №1
Новорічний серпантин

17 січ. 2020
Бібліотека-філія №1
Виставка до ювілею Нестайко

16 січ. 2020
Центральна міська бібліотека
Вечір романсу

14 січ. 2020
Палац молоді та підлітків «Залізничник»
Казкові герої

11 січ. 2020
Центральна площа міста
Різдвяне свято 2020

10 січ. 2020
Міський Палац культури
Дебют юних зірочок

Всі новини

Студія танцю "Тріумф"

    

      Танцювальний колектив «Тріумф» - це не просто група для занять танцями, це сім'я, в якій кожен відчуває себе важливою частиною цієї сім'ї, це друзі, з якими не нудно, це цілий світ, в якому кожен знаходить себе.
    
Це поїздки, зустрічі, виступи, це світло прожекторів і звуки музики, це таїнство перевтілення і оплески публіки.
   
Сьогодні в колективі займаються діти в воздасться від 3 до 15 років з різних танцювальних напрямків: сучасна хореографія, естрадний танець, джаз, хіп-хоп.
   
Основне навчання танцям включає в себе комплекс вправ і танцювальних напрямків, комплексно розвиваючих дітей, що дають міцну основу для танцювальної творчості.
У танцювальному колективі панує розуміння і гармонія, і ми віримо, що попереду у нас нові конкурси та перемоги!!!

      На сьогоднішній день колектив регулярно бере участь в спектаклях, шоу, святкових постановках, бере участь в різних танцювальних проектах, міжнародних, всеукраїнських фестивалях і конкурсах: всеукраїнський фестиваль талантів «Планета дитинства», всеукраїнський фестиваль танцю «Харківська весна», міжнародний фестиваль сучасного сценічного танцю « Харківська осінь », всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв« Осінні мелодії »в рамках проекту« Творчий шанс », всеукраїнський фестиваль танцю Stardance м. Святогірськ, український фестиваль танцю «Flame dance festival», III Міжнародний фестиваль ідейного танцю м. Харків, фестиваль танцю Golden Cup г. Святогірськ, обласний фестиваль танцю «Слобожанські барви», Харківська обласна фестиваль дитячої творчості «Весняні дзвіночки», харківський фестиваль сценічного танцю «Зверни увагу », міжнародний фестиваль танців «Танцюючі зірки», обласний фестиваль танцю «Квітневі перепляси», міжнародний фестиваль танцю «Таланти 21 століття», міжнародний фестиваль танцю «Чорна пантера і Кубок Слобожанщини», м. Харків, «Перлини Слобожанщини» м. Ізюм, фестиваль «Небояки» м. Харків, міжнародний фестиваль-конкурс «Талановиті діти України 2017» м. Київ.

 

  

     


У танцювальному колективі панує розуміння і гармонія, і ми віримо, що попереду у нас нові конкурси та перемоги!!!
 

Контакти - Дуерр Інна 099 729 94 77,

Снісаренко Роман 0501892932,

Розклад занять: середа з 17.00 до 19 00; субота з 12.00 до 15.00