Підручники для школи
 
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


20 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
Онлайн акція «Герої не вмирають» (м.Ізюм)

20 лют. 2022
Міський Палац культури
До Дня Героїв Небесної Сотні

18 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
День Героїв Небесної Сотні

Всі новини

Колектив естрадно-циркового мистецтва "Чудесники"

 

   Естрадно-цирковий колектив «Чудесники» був заснований  у травні 1979 року на базі Міського Палацу культури ім. Кірова.

   Засновник колективу – Черевко Валентина Сергіївна.

 

   На сьогодні на базі Палацу молоді та підлітків "Залізничник" працюють два колективи естрадно-циркового мистецтва "Чудесники" - один для дітей, інший для дорослих - тих, хто продовжує займатись цирковим мистецтвом вже після закінчення загальноосвітньої школи. 

   

   Керівники:

     - Курило Олена Вікторівна, освіта вища – Харківський Державний інститут фізичної культури та спорту.                         

     - Трясцин Євген Олександрович, освіта середня спеціальна – Луганський коледж мистецтв.

 

     

 

   Керівники працюють за навчальною програмою циркового гуртка, рекомендованою Міністерством освіти і науки України (лист МОН України № 1/11-3840 від 12.07.2005 р.) педагогічну унікальність якої створюють такі фактори, як: різноманітність організаційної діяльності, що охоплює пізнавальну, художньо-естетичну, спортивну, ігрову, концертну діяльність вихованців  колективу «Чудесники».

   В колективі займаються діти віком від 5 до 18 років. Вони об’єднанні в групи початкового, основного та вищого рівнів навчання.  Пропаганда циркового мистецтва, професійне та соціально-психологічне партнерство, що дає можливість спілкування у  колективі вихованців різного віку, а також досягнення вершин виконавської досконалості, виховання фізичної та духовної культури  – це головні завдання, над якими працюють вихованці колективу естрадно-циркового мистецтва «Чудесники» спільно з керівниками, ентузіастами своєї справи – Курило Оленою Вікторівною і Трясциним Євгеном Олександровичем.

 

     

.

     

   Колектив постійно бере участь у регіональних, всеукраїнських та міжнародних фестивалях і конкурсах з циркового мистецтва, де неодноразово був нагороджений кубками, медалями та дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів.

 

     

.

    

   За роки існування естрадно-циркового колективу «Чудесники» чимало випускників отримали путівки у велике життя та стали професійними артистами цирку, що з гастролями вже побували далеко за межами України, Ближнього Сходу та Західної Європи. Такі як Щєлкунова Ольга, Михайло Март, Полохова Світлана, Іссамухомедов Олексій, Трясцин Євген, Коваленко Віктор.

   За вагомий внесок у справах виховання учнівської та студентської молоді, відродження і примноження надбань Національної культури та художньої спадщини українського народу, високий художній рівень колективу «Чудесники» присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив» (наказ №611 від 13.07.2007 р.). В 2017р. колективу  було присвоєно звання «Народний художній колектив».

Народний художній колектив естрадно-циркового мистецтва  «Чудесники» – це гурт однодумців - вихованців та керівників,   закоханих у циркове мистецтво, що дарує людям світ, тепло та радість.

 

    

.

    

    Бажаючі займатися в колективі можуть звертатися в ПМП «Залізничник», розташований за адресою: в’їзд Ювілейний, 3.
Контактний телефон 095-504-81-84 Курило Олена Вікторівна
 

    You Tube - Изюмский цирк