УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


4 серп. 2023
Меценати для бібліотеки
Нові книги, меблі та інші подарунки для ізюмської бібліотеки

21 лип. 2023
Об’єднані творчістю
З 22 липня по 2 вересня 2023 року у місті Харків відбуватиметься обласна виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва майстрів Харківщини

20 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
Онлайн акція «Герої не вмирають» (м.Ізюм)

Всі новини

Колектив естрадно-циркового мистецтва "Чудесники"

 

   Естрадно-цирковий колектив «Чудесники» був заснований  у травні 1979 року на базі Міського Палацу культури ім. Кірова.

   Засновник колективу – Черевко Валентина Сергіївна.

 

   На сьогодні на базі Палацу молоді та підлітків "Залізничник" працюють два колективи естрадно-циркового мистецтва "Чудесники" - один для дітей, інший для дорослих - тих, хто продовжує займатись цирковим мистецтвом вже після закінчення загальноосвітньої школи. 

   

   Керівники:

     - Курило Олена Вікторівна, освіта вища – Харківський Державний інститут фізичної культури та спорту.                         

     - Трясцин Євген Олександрович, освіта середня спеціальна – Луганський коледж мистецтв.

 

     

 

   Керівники працюють за навчальною програмою циркового гуртка, рекомендованою Міністерством освіти і науки України (лист МОН України № 1/11-3840 від 12.07.2005 р.) педагогічну унікальність якої створюють такі фактори, як: різноманітність організаційної діяльності, що охоплює пізнавальну, художньо-естетичну, спортивну, ігрову, концертну діяльність вихованців  колективу «Чудесники».

   В колективі займаються діти віком від 5 до 18 років. Вони об’єднанні в групи початкового, основного та вищого рівнів навчання.  Пропаганда циркового мистецтва, професійне та соціально-психологічне партнерство, що дає можливість спілкування у  колективі вихованців різного віку, а також досягнення вершин виконавської досконалості, виховання фізичної та духовної культури  – це головні завдання, над якими працюють вихованці колективу естрадно-циркового мистецтва «Чудесники» спільно з керівниками, ентузіастами своєї справи – Курило Оленою Вікторівною і Трясциним Євгеном Олександровичем.

 

     

.

     

   Колектив постійно бере участь у регіональних, всеукраїнських та міжнародних фестивалях і конкурсах з циркового мистецтва, де неодноразово був нагороджений кубками, медалями та дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів.

 

     

.

    

   За роки існування естрадно-циркового колективу «Чудесники» чимало випускників отримали путівки у велике життя та стали професійними артистами цирку, що з гастролями вже побували далеко за межами України, Ближнього Сходу та Західної Європи. Такі як Щєлкунова Ольга, Михайло Март, Полохова Світлана, Іссамухомедов Олексій, Трясцин Євген, Коваленко Віктор.

   За вагомий внесок у справах виховання учнівської та студентської молоді, відродження і примноження надбань Національної культури та художньої спадщини українського народу, високий художній рівень колективу «Чудесники» присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив» (наказ №611 від 13.07.2007 р.). В 2017р. колективу  було присвоєно звання «Народний художній колектив».

Народний художній колектив естрадно-циркового мистецтва  «Чудесники» – це гурт однодумців - вихованців та керівників,   закоханих у циркове мистецтво, що дарує людям світ, тепло та радість.

 

    

.

    

    Бажаючі займатися в колективі можуть звертатися в ПМП «Залізничник», розташований за адресою: в’їзд Ювілейний, 3.
Контактний телефон 095-504-81-84 Курило Олена Вікторівна
 

    You Tube - Изюмский цирк