УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


4 серп. 2023
Меценати для бібліотеки
Нові книги, меблі та інші подарунки для ізюмської бібліотеки

21 лип. 2023
Об’єднані творчістю
З 22 липня по 2 вересня 2023 року у місті Харків відбуватиметься обласна виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва майстрів Харківщини

20 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
Онлайн акція «Герої не вмирають» (м.Ізюм)

Всі новини

Хор "Криниченька"

 

 

   

 

     Саме любов до пісні три десятка років тому зібрала у Міському Палаці культури талановитих людей. Невеличкий спочатку гурт «Ветеран» переріс у доволі професійний хор, якому до снаги став будь-який творчий задум. З 2008 року хор змінив назву на «Криниченька». З того ж року і до сьогодні постійним художнім керівником та   акомпаніатором колективу став Григорій Федорович Редько, який закінчив Харківський державний університет ім. І.Котляревського.

     У репертуар міського хору увійшли жартівливі народно-побутові пісні, твори сучасних композиторів. Хор поєднав у собі своєрідний стиль і манеру народного співу із сучасною виконавською культурою і професійною майстерністю.

 

     

 

     За час існування хор брав участь у багатьох загальноміських, районних та обласних заходах, фестивалях хорового співу та Всеукраїнських ярмарках.

     30 років колектив зачаровує і хвилює серця чисельних шанувальників пісні своєю самобутністю, дивовижним розмаїттям голосів, різнобарв`ям емоційності, душевною відкритістю та доброзичливістю, мудрістю народного гумору.

 

        

 

     Хороша, задушевна пісня облагороджує людину, розкриває найпотаємніші куточки її душі, надихає на добрі справи. Кожен виступ хорового колективу для його учасників, а головне для глядачів – творча знахідка, справжній витвір мистецтва, дарма що виконавці їх – справжні аматори. Хто знає, можливо, саме й тому так полюбилися вони жителям міста Ізюм та навколишніх сіл, стали такими дорогими та бажаними. «Скільки слухаємо  хор «Криниченька» – щоразу знаходимо при цьому для себе щось нове, свіже, цікаве», – такі відгуки, таку оцінку виступу завжди чуємо від глядачів після святкових концертів. Відгуки ці особливо хвилюючі, бо оцінку  висловлюють колеги по роботі, земляки – а це оцінка найвища.

 

      Контактний телефон:

      Редько Григорій Федорович

      +38(050)5754640

 

      Розклад занять колективу:

      Понеділок з 9-00 до 13-00

      Четвер з 9-00 до 14-00