УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


4 серп. 2023
Меценати для бібліотеки
Нові книги, меблі та інші подарунки для ізюмської бібліотеки

21 лип. 2023
Об’єднані творчістю
З 22 липня по 2 вересня 2023 року у місті Харків відбуватиметься обласна виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва майстрів Харківщини

20 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
Онлайн акція «Герої не вмирають» (м.Ізюм)

Всі новини

Народний аматорський вокальний колектив "М-Стиль"

 

 

  

 

     Народний вокальний колектив «М-Стиль» заснований у 2001 році.

     Керівник колективу – Людмила Сергіївна Мітільова. За освітою – організатор культурно-дозвіллєвої діяльності, керівник аматорського колективу. Нагороджена чисельними грамотами і подяками Управління культури, Ізюмського міського голови, Управління у справах сім’ї та молоді. В роботі з учнями багато уваги приділяє вихованню любові до пісні, розвитку здібностей кожної дитини, формуванню духовної культури.

 

     

 

     Досягненням колективу є неодноразові перемоги у багатьох пісенних конкурсах як солістів, так і у складі інших ансамблевих форм: Регіональний конкурс виконавців естрадної пісні «Золота осінь» (м. Первомайський), міжнародний фестиваль-конкурс виконавців естрадної пісні «Жива вода» (м. Дергачі), регіональний фестиваль-огляд виконавців молодіжної естрадної пісні «Цвіт папороті» (м. Куп’янськ), обласний фестиваль народної пісні та фольклору «Слобожанське перехрестя» (м. Торез), міжнародний фестиваль молоді міст-побратимів «Новий світ» (м. Красногорськ, Росія), ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «DanceSongFEST» (м. Харків), Дистанційний конкурс української пісні «Коло Пісень» (м. Харків).

 

    

 

     

    

     У 2013 році колективу було присвоєно звання Народного вокального колективу а у 2016 та 2019 роках це звання було успішно підтверджено.

 

 

     У 2021 році колектив відсвяткував свій 20 – річний ювілей великим яскравим концертом, що пройшов з любов’ю до кожного з присутніх глядачів.

 

     

 

     Контактна інформація:

     +38(050)6457540 Людмила Сергіївна Мітільова

 

     Розклад занять колективу:

     Вівторок з 10-00 до 12-00

     П’ятниця з 10-00 до 17-00