Підручники для школи
 
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


20 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
Онлайн акція «Герої не вмирають» (м.Ізюм)

20 лют. 2022
Міський Палац культури
До Дня Героїв Небесної Сотні

18 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
День Героїв Небесної Сотні

Всі новини

Народний аматорський вокальний колектив "М-Стиль"

 

 

  

 

     Народний вокальний колектив «М-Стиль» заснований у 2001 році.

     Керівник колективу – Людмила Сергіївна Мітільова. За освітою – організатор культурно-дозвіллєвої діяльності, керівник аматорського колективу. Нагороджена чисельними грамотами і подяками Управління культури, Ізюмського міського голови, Управління у справах сім’ї та молоді. В роботі з учнями багато уваги приділяє вихованню любові до пісні, розвитку здібностей кожної дитини, формуванню духовної культури.

 

     

 

     Досягненням колективу є неодноразові перемоги у багатьох пісенних конкурсах як солістів, так і у складі інших ансамблевих форм: Регіональний конкурс виконавців естрадної пісні «Золота осінь» (м. Первомайський), міжнародний фестиваль-конкурс виконавців естрадної пісні «Жива вода» (м. Дергачі), регіональний фестиваль-огляд виконавців молодіжної естрадної пісні «Цвіт папороті» (м. Куп’янськ), обласний фестиваль народної пісні та фольклору «Слобожанське перехрестя» (м. Торез), міжнародний фестиваль молоді міст-побратимів «Новий світ» (м. Красногорськ, Росія), ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «DanceSongFEST» (м. Харків), Дистанційний конкурс української пісні «Коло Пісень» (м. Харків).

 

    

 

     

    

     У 2013 році колективу було присвоєно звання Народного вокального колективу а у 2016 та 2019 роках це звання було успішно підтверджено.

 

 

     У 2021 році колектив відсвяткував свій 20 – річний ювілей великим яскравим концертом, що пройшов з любов’ю до кожного з присутніх глядачів.

 

     

 

     Контактна інформація:

     +38(050)6457540 Людмила Сергіївна Мітільова

 

     Розклад занять колективу:

     Вівторок з 10-00 до 12-00

     П’ятниця з 10-00 до 17-00