Підручники для школи
 
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


20 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
Онлайн акція «Герої не вмирають» (м.Ізюм)

20 лют. 2022
Міський Палац культури
До Дня Героїв Небесної Сотні

18 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
День Героїв Небесної Сотні

Всі новини

Оголошення про проведення конкурсу на посади керівників закладів культури

У К Р А Ї Н А

ІЗЮМСЬКА  МІСЬКА  РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

64309, Харківська область, м. Ізюм, пл. Центральна,2,

тел. (05743) 2-20-28, fax (05743)2-20-28, e-mail:[email protected] ЄДРПОУ 33490989

 

 
   

Н А К А З

 

від “_18_” _червня_ 2021 року                                                             № _63_

 

Про оголошення конкурсу на посаду

керівника комунального закладу культури

Ізюмської міської ради клубного типу,

централізованої бібліотечної системи,

музею, розташованих в м. Ізюм

 

     В зв’язку з закінченням строку дії контрактів з кервіниками закладів культури (Міський Палац культури, Палац молоді та підлітків “Залізничник”, Будинок культури “Сучасник”,  Культурно-дозвільний комплекс “Спартак”, Ізюмська міська централізована бібліотечна система, ІЗЮМСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ імені М.В.СІБІЛЬОВА) відповідно до Закону України “Про культуру” зі змінами внесеними Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури” № 955-VIII від 28.01.2016 р, керуючись Положенням про Управління культури Ізюмської міської ради, Положенням про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу культури Ізюмської міської ради клубного типу, централізованої бібліотечної системи, музею, розташованих в м. Ізюм (Положення про порядок проведення конкурсу), враховуючи необхідний термін проведення конкурсу:

НАКАЗУЮ:

      1.Оголосити 22 червня 2021 року конкурс на посаду керівника комунального закладу культури Ізюмської міської ради клубного типу, централізованої бібліотечної системи, музею, розташованих в м. Ізюм, а саме:

- директора Міського Палацу культури, за адресою: м.Ізюм, пр. Незалежності, 64-в;

- директора Палацу молоді та підлітків «Залізничник», за адресою: м.Ізюм, в’їзд Ювілейний, 3

- директора Культурно-дозвільного комплексу «Спартак», за адресою: м.Ізюм, пл. Центральна,2

- директора Будинку культури «Сучасник», за адресою: м.Ізюм, вул. Московська, 39

- директора Ізюмської міської централізованої бібліотечної системи, за адресою: м. Ізюм, вул.Соборна, 47/58

- директора ІЗЮМСЬКОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ імені М.В.СІБІЛЬОВА, за адресою: м. Ізюм, вул.. Соборна, 12.

 

     2.Затвердити текст оголошення про проведення конкурсу (додаток 1).

     3.Розмістити оголошення про проведення конкурсу на офіційних сайтах  Ізюмської міської територіальної громади та Управління культури Ізюмської міської ради.

     4.Призначити відповідальною особою за підготовку та своєчасне надання для розміщення відповідної інформації щодо проведення конкурсу на офіційному сайті Управління культури Ізюмської міської ради, головного спеціаліста Управління культури Ізюмської міської ради - Гончарову Наталію Петрівну.

     5.Конкурс провести у встановлені строки.

     6.Довести до відома керівників закладів культури, підпорядкованих Управлінню культури Ізюмської міської ради, зміст даного наказу.

     7.Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою

 

 

Начальник Управління культури

Ізюмської міської ради                                                         О. ЯСНОВА

 

 

 

 

 

Додаток 1

до наказу Управління культури

Ізюмської міської ради

від  18.06.2021 р. № _63__

 

Оголошення

про проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу культури Ізюмської міської ради клубного типу, централізованої бібліотечної системи, музею, розташованих в м. Ізюм

     Відповідно Закону України «Про культуру» зі змінами, внесеними згідно із Законом №955-VІІІ від 28.01.2016 року, Управління культури Ізюмської міської ради як Орган управління на підставі повноважень, визначених Положенням про Управління культури Ізюмської міської ради, затвердженим рішенням 9-ї сесії Ізюмської міської ради 8 скликання від 24.02.2021 р. №0164, Положенням про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу культури Ізюмської міської ради клубного типу, централізованої бібліотечної системи, музею, розташованих в м. Ізюм, 22 червня 2021 року оголошує  конкурс на посади:

- директора Міського Палацу культури, за адресою: м. Ізюм, пр. Незалежності, 64-в;

- директора Палацу молоді та підлітків «Залізничник», за адресою: м. Ізюм, в’їзд Ювілейний, 3

- директора Культурно-дозвільного комплексу «Спартак», за адресою: м. Ізюм, пл. Центральна,2

- директора Будинку культури «Сучасник», за адресою: м. Ізюм, вул. Московська, 39

- директора Ізюмської міської централізованої бібліотечної системи, за адресою: м. Ізюм, вул. Соборна, 47/58

- директора ІЗЮМСЬКОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ імені. М.В. СІБІЛЬОВА, за адресою: м. Ізюм, вул.. Соборна, 12.

 

     І. Документи для участі в конкурсі приймаються з 22.06.2021 по 21.07.2021 (включно).

     1. Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:  

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по-батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копія документу, що посвідчує особу, копії документів про освіту;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

 

     Зазначені документи у встановлений строк надсилаються на поштову та електронну адресу Управління культури Ізюмської міської ради: м. Ізюм, пл.. Центральна, 2, КДК «Спартак», 64309; [email protected]. Контактний телефон відповідальної особи за прийом документів – (05743) 2-20-28 (Гончарова Н.П.)

     2. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

 

     ІІ. Вимоги до кандидата на посаду керівника комунального закладу культури:

  1. Керівником закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки;
  2. Не може бути призначена на посаду керівника закладу культури особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- є близькою особою або членом сім’ї керівництва Органу управління

 

     ІІІ. Дата початку формування конкурсної комісії – 23.06.2021. Персональний склад конкурсної комісія формується протягом 30 днів після оголошення конкурсу.

Склад, порядок формування і повноваження конкурсної комісії визначаються Ст..21-3 Закону України «Про культуру» та Положенням про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу культури Ізюмської міської ради клубного типу, централізованої бібліотечної системи, музею, розташованих в м. Ізюм

 

    ІV. Умови та строки, проведення конкурсу:

   1.Конкурсний добір проводиться публічно. Про місце проведення конкурсу та час засідань конкурсних комісій оголошується окремим повідомленням, яке буде розміщене на офіційному сайті Органу управління.

   2.Орган управління забезпечує відео- та аудіофіксацію всіх засідань конкурсної комісії та розміщує матеріали засідань конкурсної комісії на своєму офіційному веб-сайті.

   3.Упродовж трьох днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі Орган управління оприлюднює подані документи на своєму офіційному веб-сайті відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту Органу управління, які передаються конкурсній комісії.

   4.Орган управління не пізніше як за 10 днів до дня проведення першого засідання конкурсної комісії повідомляє кандидатів про час та місце проведення засідання конкурсної комісії. Конкурсна комісія проводить перше засідання через 10 днів після закінчення строку приймання документів. На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду керівника комунального закладу культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам. Результати розгляду невідкладно повідомляються кандидатам електронною поштою чи іншим засобом зв’язку, зазначеним в автобіографії.

   5.На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, які допущені до участі у конкурсному доборі, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п'ять років. Програми розвитку закладу, розроблені кандидатами на посаду керівника комунального закладу культури, зберігаються разом з наданою кандидатами документацією, визначеною пунктом 4.2. розділу ІV цього Положення.

   Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.  Орган управління забезпечує відео- та аудіофіксацію всіх засідань конкурсної комісії та розміщує матеріали засідань конкурсної комісії на своєму офіційному веб-сайті

   Конкурсна комісія приймає рішення про визначення переможця конкурсу шляхом голосування. Спосіб голосування визначається рішенням конкурсної комісії. Результати конкурсного відбору оприлюднюються на офіційному веб-сайті Органу управління чи в інший визначений спосіб.

   Допоміжні критерії на користь кандидатів під час голосування визначені п.6.10  Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу культури Ізюмської міської ради клубного типу, централізованої бібліотечної системи, музею, розташованих в м. Ізюм

 

     V. На підставі рішення конкурсної комісії, Орган управління призначає переможця конкурсу керівником комунального закладу культури не пізніше двох місяців з дня оголошення конкурсу. Керівник комунального закладу культури призначається відповідним наказом, підставою для видання якого є підписання контракту з Органом управління. Істотні умови контракту публікуються на офіційному веб-сайті Органа управління не пізніше наступного дня після його підписання.

 

     Увага! Вся додаткова інформація, щодо проведення конкурсу буде розміщуватись на офіційному сайті Управління культури Ізюмської міської ради http://kultura-izyum.gov.ua/

 

Начальник Управління культури

Ізюмської міської ради                                                                Олена ЯСНОВА