УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


4 серп. 2023
Меценати для бібліотеки
Нові книги, меблі та інші подарунки для ізюмської бібліотеки

21 лип. 2023
Об’єднані творчістю
З 22 липня по 2 вересня 2023 року у місті Харків відбуватиметься обласна виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва майстрів Харківщини

20 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
Онлайн акція «Герої не вмирають» (м.Ізюм)

Всі новини

Зразковий театр танцю "Совершенство"

 

 

      

 

    Театр танцю «Совершенство» було засновано  у 1996 році випускниками Харківської державної академії культури  Лойченко Віталієм Валентиновичем та Лойченко Галиною Володимирівною з метою залучення до чарівного світу танцю юних мешканців міста Ізюму.

     Назва народилася з мети створити найкращий сучасний дитячий колектив танцю, який завжди буде прагнути досконалості.  Спочатку колектив складався з двох груп бального та естрадного спрямування . У 2018  році був створений колектив – супутник «Совершенки», в якому займаються молодші діти.  На сьогоднішній день  обидва колективи налічують близько ста дітей, які займаються у шести групах.

 

     

 

     Бажання бути найкращими спонукало тренерів  постійно відточувати  свою майстерність. Вони постійно вивчають нові різноманітні напрямки в танцювальному мистецтві за допомогою семінарів з провідними педагогами  України та зарубіжжя. А потім  з великим натхненням передають свої знання дітям.

 

     

 

     Наполеглива праця приносить свої плоди, учасники театру танцю «Совершенство» приймають участь в міських заходах,  концертах, і в  виїзних фестивалях.  За останні три роки стали переможцями в регіональних конкурсах та міжнародних фестивалях в містах Харків, Одеса, Київ, Львів, Херсон звідки завжди поверталися з кубками та медалями.

     Колектив неодноразово ставав переможцями Міжнародних, Всеукраїнських, обласних конкурсів та фестивалів. У своєму архіві має чисельні нагороди. Особистими Грамотами та Подяками голови Харківської обласної державної адміністрації, голови Харківської обласної ради, Ізюмського міського голови нагороджені керівники колективу Галина та Віталій Лойченки.

 

    

 

     

 

     Перемоги колективу у 2021 році: 

     - Всеукраїнський фестиваль сучасного сценічного танцю «Зимние сказки» (м. Харків) - І, IІ,ІІІ місця

     - Всеукраїнський фестиваль танців. Кубок Східної України «Danse BLAST” (м. Слов’яногірськ) – І,ІІ,ІІІ місця

     - Всеукраїнський фестиваль талантів «Планета дитинства» (м. Харків) – І,ІІ,ІІІ місця 

     - Всеукраїнський фестиваль сучасного танцю «Обрати внимание» (м. Харків) –І,ІІ місця.

 

          

 

     Позитивний імідж колективу сприяє його  збільшенню, кожного року  дружна танцювальна сім’я вивчає нові стилі, урізноманітнює  репертуар, розширює  географію фестивалів.

     Влітку вихованці театру танцю «Совершенство»  беруть активну участь в танцювальних зборах , де підвищують свою майстерність, здобувають безцінний досвід, знайомляться з іншими колективами.  

     Театр танцю «Совершенство» це єдина дружня сім’я , де тренери разом з дітьми та їх батьками разом навчаються, подорожують, відпочивають, святкують дні народження, приймають участь в створені образів та костюмів для нових номерів.

     У 2021 році колектив відсвяткував свій 25 – річний ювілей. Святковий концерт зібрав  повний зал глядачів і друзів на яскраве видовище. Виступ вихованців, батьків, випускників різних років, посвята маленьких новачків визвали у глядачів незабутні приємні емоції.

 

 

 

 

 

     За 25  років існування  театр танцю «Совершенство» навчив  більш  тисячі  вихованців. Багато з випускників присвятили  своє подальше  життя танцю. Навчаються у вищих учбових закладах, здобуваючи спеціальність хореографа, виступають в шоу-балетах  України , Росії , Германії. Туреччини,  Китаю, деякі вже сьогодні мають свої танцювальні колективи в Харкові, Петербурзі, Норвегії, Туреччині, Китаї. Але про рідний колектив не забувають, приїжджають з майстер класами і концертними номерами.

     Керівники Галина та Віталій Лойченко , вихованці   колективу «Совершенство», їх батьки в постійному пошуку нових форм та творчих рішень, в прагненні  досягти досконалості, та багато років нести радість людям  мистецтвом театру танцю.

 

 

     Контактні телефони:

     +38(050)7552209 Віталій Валентинович Лойченко

     +38(099)3031010 Галина Володимирівна Лойченко

 

     Розклад занять колективу «Совершенство»:

     Понеділок, п’ятниця з 15-30 до 18-00

     Середа з 16-00 до 18-00

     Субота з 14-00 до 16-00

 

     Розклад занять колективу «Совершенки»:

     Понеділок, середа, п’ятниця з 15-30 до 20-00

     Субота з 14-00 до 18-30