УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


28 січ. 2022
Ізюмська міська центральна бібліотека
До Дня пам’яті Героїв Крут

22 січ. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
День Соборності України

21 січ. 2022
Міський Палац культури
Елегія на фестивалі

Всі новини

Зразковий театр танцю "Совершенство"

 

       Театр танцю «Совершенство» було засновано  у 1996 році випускниками Харківської державної академії культури  Лойченко Віталієм Валентиновичем та Лойченко Галиною Володимирівною з метою залучення до чарівного світу танцю юних мешканців міста Ізюму.

 

      

 

      Назва народилася з мети створити найкращий сучасний дитячий колектив танцю, який завжди буде прагнути досконалості.  Спочатку колектив складався з двох груп бального та естрадного спрямування .  А на сьогоднішній день  він налічує близько ста дітей, які займаються у шести групах. Бажання бути найкращими спонукало тренерів  постійно відточувати  свою майстерність. Вони постійно вивчають нові різноманітні напрямки в танцювальному мистецтві за допомогою семінарів з провідними педагогами  України та зарубіжжя. А потім  з великим натхненням передають свої знання дітям.

      Наполеглива праця приносить свої плоди, учасники театру танцю «Совершенство» приймають участь в міських заходах,  концертах, і в  виїзних фестивалях...  За останні три роки стали переможцями в регіональних конкурсах та міжнародних фестивалях в містах Харків, Одеса, Київ, Львів, Херсон звідки завжди поверталися з кубками та медалями.

 Колектив неодноразово ставав переможцями Міжнародних, Всеукраїнських, обласних конкурсів та фестивалів. У своєму архіві має чисельні нагороди. Особистими Грамотами та Подяками голови Харківської обласної даржавної адміністрації, голови Харківської обласної ради, Ізюмського міського голови нагороджені керівники колективу Галина та Віталій Лойченки.

Наші перемоги у 2018 році: 

- Всеукраїнський фестиваль "Кубок Віденського вальсу" (м. Слобожанський) - І, IV місця

- Міжнародний фествиаль танцю "Мегаполіс" (м. Харків) - І місце

- Міжнародний фестиваль мистецтв "Танці з Карпатами" (м. Львів) - І, ІІ місця

- Регіональний тернір по бальним танцям "Золота туфелька" (м. Слов'янськ) - І, ІІІ місця

- Всеукраїнський фестиваль танцю "Кубок Святогір'я" (м. Святогірськ) - І, ІІ місця

- Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва "DK Dance" - І, ІІІ місця

- Всеукраїнський турнір по спортивним бальним танцям "Гран-прі Слобожанщини" (м. Харків) - ІІІ місце

 

     У цьому році Вихованка колективу Мойсєнко Ярослава за високі особисті досягнення стала лауреатом стипендії Ізюмського міського голови. 

 

   

 

  

 

      Позитивний імідж колективу сприяє його  збільшенню, кожного року  дружна танцювальна сім’я вивчає нові стилі, урізноманітнює  репертуар, розширює  географію фестивалів.

      Влітку вихованці театру танцю «Совершенство»  приймають активну участь в танцювальних зборах , де підвищують свою майстерність, здобувають безцінний досвід, знайомляться з іншими колективами.  

      Театр танцю «Совершентсво» це єдина дружня сім’я , де тренери разом з дітьми та їх батьками разом навчаються, подорожують, відпочивають, святкують дні народження, приймають участь в створені образів та костюмів для нових номерів.

 

   

 

  

 

      Колектив має свої традиції. Кожний рік,  21 рік поспіль, в жовтні  проводиться святковий концерт присвячений дню народження «Совершенства», який збирає  повний зал глядачів і друзів. В цей день можна побачити всі останні композиції колективу і виступи випускників.

      За 21  років існування  театр танцю «Совершенство» навчила  більш  тисячі  вихованців. Багато з випускників присвятили  своє подальше  життя танцю. Навчаються у вищих учбових закладах, здобуваючи спеціальність хореографа, виступають в шоу-балетах  України , Росії , Германії. Туреччини,  Китаю, деякі вже сьогодні мають свої танцювальні колективи в Харкові, Петербурзі, Норвегії, Туреччині, Китаї. Але про рідний колектив не забувають, приїжджають з майстер класами і концертними номерами.

  

 

  

 

  

 

       Керівники Галина та Віталій Лойченко , вихованці   колективу «Совершенство», їх батьки в постійному пошуку нових форм та творчих рішень, в прагненні  досягти досконалості, та багато років нести радість людям  мистецтвом театру танцю.

 

       Керівників можна знайти в Міському палаці культури у понеділок, середу, п’ятницю та суботу після шістнадцятої години.

       Телефони:

       0507552209 Віталій Валентинович

       0993031010 Галина Володимирівна