УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


28 січ. 2022
Ізюмська міська центральна бібліотека
До Дня пам’яті Героїв Крут

22 січ. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
День Соборності України

21 січ. 2022
Міський Палац культури
Елегія на фестивалі

Всі новини

Танцювальна студія "Свободные миниатюры"

    Утворено студію у 1999 році, керівником була Оксана Котолуп.

   Прагнення зробити цікаві за образом і сюжетом композиції, познайомити глядача з різноманіттям хореографічного мистецтва визначило назву студії. Кожен номер - це окремий твір зі своєю драматургією, персонажами, несподіваним розвитком дії. Діти із задоволенням знайомились із основами класичного танцю, народними танцями, сучасними ритмами. Переважаючою дисципліною став народний танець зі стилізованими елементами та сюжетний дитячий танець. У студії займались діти від 5 до 18 років. Кількість учасників студії сягала 60-70 чоловік.

   У лютому 2003 року було відкрито групу з основ пластичної культури, для того, щоб допомогти дітям змоделювати окремі частини тіла, підвищити загальний тонус організму, збільшити навантаження на окремі групи м'язів за допомогою спеціальних, партерних вправ.

   До репертуару танцювальної студії «Свободные миниатюры» входило близько 40 постановок та музично-хореографічних номерів. Студія брала участь у багатьох загальноміських, районних та обласних заходах. Неодноразово ставали переможцями конкурсів обласного та регіонального рівнів.