УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


4 серп. 2023
Меценати для бібліотеки
Нові книги, меблі та інші подарунки для ізюмської бібліотеки

21 лип. 2023
Об’єднані творчістю
З 22 липня по 2 вересня 2023 року у місті Харків відбуватиметься обласна виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва майстрів Харківщини

20 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
Онлайн акція «Герої не вмирають» (м.Ізюм)

Всі новини

Театральний гурток-студія «Чарівна скринька»

   Театральна студія «Чарівна скринька» працювала у Палаці з 2018 по 2020 рік.

   Керівником студії була Самко Катерина Вячеславівна.

   У лютому 2019 року колектив взяв участь у ІІІ Обласному фестивалі малих сценічних форм «Колібрі» (місто Харків), де разом з іншими колективами області, вражав глядачів виставою «Малюнок зайченяти» і отримав диплом за участь. А у березні 2019 року колектив виборов перше місце за п’єсу «Добрий, злий, огидний» на V Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв «Музичний олімп» (м. Вінниця).

   Ці вистави запам’ятались й ізюмським глядачам, адже колектив неодноразово демонстрував їх на різноманітних заходах у ПМ та П «Залізничник». До того ж вихованці колективу часто були ведучими заходів, ставали помічниками ведучих ігрових та розважальних програм. 

   Влітку 2019 року під керівництвом Катерини Самко відбувся конкурс читців на екологічну тематику «Чисте місто, чиста ріка, чисте повітря». Також за сприяння студії «Чарівна скринька» у Палаці молоді та підлітків «Залізничник» відбувалось святкування Міжнародного Дня Театру.