УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


20 вер. 2021
Управління культури Ізюмської міської ради
Конкурс аматорських короткометражних відеофільмів «УКРАЇНА-30. ТИ У МЕНЕ ЄДИНА!»

13 вер. 2021
КЗ СМО "Ізюмська художня школа ім. С.І.Васильківського"
Валківський свищик на Ізюмщині

30 серп. 2021
Управління культури Ізюмської міської ради
Ізюмчани відзначили День Незалежності України

Всі новини

Студія танцю "Тріумф"

    

      Танцювальний колектив «Тріумф» - це не просто група для занять танцями, це сім'я, в якій кожен відчуває себе важливою частиною цієї сім'ї, це друзі, з якими не нудно, це цілий світ, в якому кожен знаходить себе.
    
Це поїздки, зустрічі, виступи, це світло прожекторів і звуки музики, це таїнство перевтілення і оплески публіки.
   
Сьогодні в колективі займаються діти в воздасться від 3 до 15 років з різних танцювальних напрямків: сучасна хореографія, естрадний танець, джаз, хіп-хоп.
   
Основне навчання танцям включає в себе комплекс вправ і танцювальних напрямків, комплексно розвиваючих дітей, що дають міцну основу для танцювальної творчості.
У танцювальному колективі панує розуміння і гармонія, і ми віримо, що попереду у нас нові конкурси та перемоги!!!

      На сьогоднішній день колектив регулярно бере участь в спектаклях, шоу, святкових постановках, бере участь в різних танцювальних проектах, міжнародних, всеукраїнських фестивалях і конкурсах: всеукраїнський фестиваль талантів «Планета дитинства», всеукраїнський фестиваль танцю «Харківська весна», міжнародний фестиваль сучасного сценічного танцю « Харківська осінь », всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв« Осінні мелодії »в рамках проекту« Творчий шанс », всеукраїнський фестиваль танцю Stardance м. Святогірськ, український фестиваль танцю «Flame dance festival», III Міжнародний фестиваль ідейного танцю м. Харків, фестиваль танцю Golden Cup г. Святогірськ, обласний фестиваль танцю «Слобожанські барви», Харківська обласна фестиваль дитячої творчості «Весняні дзвіночки», харківський фестиваль сценічного танцю «Зверни увагу », міжнародний фестиваль танців «Танцюючі зірки», обласний фестиваль танцю «Квітневі перепляси», міжнародний фестиваль танцю «Таланти 21 століття», міжнародний фестиваль танцю «Чорна пантера і Кубок Слобожанщини», м. Харків, «Перлини Слобожанщини» м. Ізюм, фестиваль «Небояки» м. Харків, міжнародний фестиваль-конкурс «Талановиті діти України 2017» м. Київ.

 

  

     


У танцювальному колективі панує розуміння і гармонія, і ми віримо, що попереду у нас нові конкурси та перемоги!!!
 

Контакти - Дуерр Інна 099 729 94 77,

Снісаренко Роман 0501892932,

Розклад занять: середа з 17.00 до 19 00; субота з 12.00 до 15.00