УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


19 жовт. 2021
Ізюмська центральна міська бібліотека
Відеолекторій «Життя на продаж»

19 жовт. 2021
Управління культури Ізюмської міської ради
Привітали захисників і захисниць України

19 жовт. 2021
Міський Палац культури
"Елегія" на AUTUMN DANCE PARTY

Всі новини

Вокальна студія "Viva"

     Кожній людині від народження дається найкрасивіший і найдосконаліший інструмент - її голос. Але, як і будь-яким іншим інструментом, ним потрібно навчитись володіти. «Душа співає» - так говорить про себе по-справжньому щаслива людина. Пісня - це щира мова серця. Недарма заняття вокалом і музикою у всі часи були обов'язковим елементом аристократичного виховання. А сучасні вчені відкрили оздоровчий вплив співу на стан здоров'я і навіть на тривалість життя. Не випадковим є те, що більшість наших кумирів - саме вокалісти.

    Дитяча вокальна студія «VIVA» була створена у 2018 році.

 

  

 

    Керівником студії є Зосимова Вікторія Костянтинівна. Співом займається з дитинства.

Солістка вокально-інструментального ансамблю «Славяне» (смт. Донець).

    Учасниця багатьох міських концертів, володар Гран-Прі регіонального фестивалю-огляду виконавців молодіжної естрадної пісні «Цвіт папороті» (м. Куп’янськ), здобула перше місце на 19-му регіональному конкурсі виконавців естрадної пісні «Золота осінь-2013» (м. Першотравневий), учасниця міжнародного фестивалю-конкурсу естрадної пісні «Жива вода» (м. Дергачі).

    У складі дуету «ViVa» здобула друге (у 2015) та перше (у 2016) місце на регіональному конкурсі виконавців естрадної пісні «Золота Осінь» (м. Першотравневий).

     В 2016р.  у складі дуету «ViMan’s» здобула перше місце на регіональному фестивалі-огляду виконавців молодіжної естрадної пісні «Цвіт папороті», перше місце на ІІ регіональному конкурсі естрадної пісні молодих виконавців «Березневий зорепад-2018» (смт. Борова), перше місце на Всеукраїнському конкурсі виконавців естрадної пісні у категорії «солісти від 21 року» «Золота осінь-2019».

 

 

 

Ваша дитина любить співати?

Отож батьки, ця інформація саме для вас!

 

    В студії займаються діти від 10 до 17 років.

    У вокальній студії «VIVA» навчають дітей не лише співати, розвивати свій голос, а й працюють над розвитком дихання, пластики, артистичності, розкутості перед глядачами, прививають смаки до високого мистецтва, розвивають музичні здібності…

 

  

 

    Чому треба співати та відвідувати заняття по вокалу?

 

    Найсуттєвіша і головніша відповідь на це питання – це здоров'я! Хто з батьків не хоче, щоб його дитина була здоровою? А завдяки співу можна зцілювати себе. Давно не є секретом, що лікування тонзиліту, загострення катарів носоглотки і верхніх дихальних шляхів полегшується у дітей, що займаються співом у академічній манері.

   Сучасні наукові дослідження свідчать про те, що розвиток музичних здібностей формування основ музичної культури потрібно починати в шкільному віці. Відсутність повноцінних музичних вмінь у дитинстві з працею приходить згодом. Важливо, щоб вже у ранньому дитинстві поруч з дитиною виявився дорослий, який зміг би розкрити перед нею красу музики, дати можливість її відчути. 

   Музичний вокальний  розвиток надає нічим не замінний вплив на загальний розвиток: формується емоційна сфера, удосконалюється мислення, дитина стає  чутливою  до краси в мистецтві і житті. В процесі співу покращується робота дихальної, серцево-судинної системи, покращується настрій.

   Заняття вокалом – це  розвиток повноцінної особистості, людини гармонійної, впевненої в собі.

 

   

   На наших заняттях ми не ставимо оцінок – діти будуть добровільно прагнути до досконалості.

   Ми не сваримо наших учнів, ми разом працюємо над помилками і виправляємо їх.

   Довідки за телефоном: 066-630-18-66