УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


22 жовт. 2020
КЗ СМО "Ізюмська музична школа"
Концерт КЗ СМО «Ізюмська музична школа». Частина перша

22 жовт. 2020
Мистецькі школи міста
Малюємо музику

21 жовт. 2020
КЗ СМО "Ізюмська музична школа"
Вітання до 60-річчя

Всі новини

Вокальна студія "Viva"

     Кожній людині від народження дається найкрасивіший і найдосконаліший інструмент - її голос. Але, як і будь-яким іншим інструментом, ним потрібно навчитись володіти. «Душа співає» - так говорить про себе по-справжньому щаслива людина. Пісня - це щира мова серця. Недарма заняття вокалом і музикою у всі часи були обов'язковим елементом аристократичного виховання. А сучасні вчені відкрили оздоровчий вплив співу на стан здоров'я і навіть на тривалість життя. Не випадковим є те, що більшість наших кумирів - саме вокалісти.

    Дитяча вокальна студія «VIVA» була створена у 2018 році.

 

  

 

    Керівником студії є Зосимова Вікторія Костянтинівна. Співом займається з дитинства.

Солістка вокально-інструментального ансамблю «Славяне» (смт. Донець).

    Учасниця багатьох міських концертів, володар Гран-Прі регіонального фестивалю-огляду виконавців молодіжної естрадної пісні «Цвіт папороті» (м. Куп’янськ), здобула перше місце на 19-му регіональному конкурсі виконавців естрадної пісні «Золота осінь-2013» (м. Першотравневий), учасниця міжнародного фестивалю-конкурсу естрадної пісні «Жива вода» (м. Дергачі).

    У складі дуету «ViVa» здобула друге (у 2015) та перше (у 2016) місце на регіональному конкурсі виконавців естрадної пісні «Золота Осінь» (м. Першотравневий).

     В 2016р.  у складі дуету «ViMan’s» здобула перше місце на регіональному фестивалі-огляду виконавців молодіжної естрадної пісні «Цвіт папороті», перше місце на ІІ регіональному конкурсі естрадної пісні молодих виконавців «Березневий зорепад-2018» (смт. Борова), перше місце на Всеукраїнському конкурсі виконавців естрадної пісні у категорії «солісти від 21 року» «Золота осінь-2019».

 

 

 

Ваша дитина любить співати?

Отож батьки, ця інформація саме для вас!

 

    В студії займаються діти від 10 до 17 років.

    У вокальній студії «VIVA» навчають дітей не лише співати, розвивати свій голос, а й працюють над розвитком дихання, пластики, артистичності, розкутості перед глядачами, прививають смаки до високого мистецтва, розвивають музичні здібності…

 

  

 

    Чому треба співати та відвідувати заняття по вокалу?

 

    Найсуттєвіша і головніша відповідь на це питання – це здоров'я! Хто з батьків не хоче, щоб його дитина була здоровою? А завдяки співу можна зцілювати себе. Давно не є секретом, що лікування тонзиліту, загострення катарів носоглотки і верхніх дихальних шляхів полегшується у дітей, що займаються співом у академічній манері.

   Сучасні наукові дослідження свідчать про те, що розвиток музичних здібностей формування основ музичної культури потрібно починати в шкільному віці. Відсутність повноцінних музичних вмінь у дитинстві з працею приходить згодом. Важливо, щоб вже у ранньому дитинстві поруч з дитиною виявився дорослий, який зміг би розкрити перед нею красу музики, дати можливість її відчути. 

   Музичний вокальний  розвиток надає нічим не замінний вплив на загальний розвиток: формується емоційна сфера, удосконалюється мислення, дитина стає  чутливою  до краси в мистецтві і житті. В процесі співу покращується робота дихальної, серцево-судинної системи, покращується настрій.

   Заняття вокалом – це  розвиток повноцінної особистості, людини гармонійної, впевненої в собі.

 

   

   На наших заняттях ми не ставимо оцінок – діти будуть добровільно прагнути до досконалості.

   Ми не сваримо наших учнів, ми разом працюємо над помилками і виправляємо їх.

   Довідки за телефоном: 066-630-18-66