Підручники для школи
 
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


20 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
Онлайн акція «Герої не вмирають» (м.Ізюм)

20 лют. 2022
Міський Палац культури
До Дня Героїв Небесної Сотні

18 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
День Героїв Небесної Сотні

Всі новини

Йога-клуб "Чідакаша"

      

 

 Перший ізюмський Йога-клуб «Чідакаша» проводить заняття  по традиційним та новітнім практикам Йоги для всіх, хто хоче змінити своє життя починаючи із себе.

 

   

 

     Зараз у світі стала дуже популярною ця багатовікова система вдосконалення особистості.

     Класична Йога працює не тільки з фізичною, але й психоемоційною складовими людської особистості. А також з світоглядом у цілому. Тому можна виділити 5 основних принципів, котрим приділяється увага:


     1. Йогічне дихання (Пранаяма)
     2. Йогічні вправи (Асани)
     3. Йогічне розслаблення (Йога-Нідра, медитації)
     4. Йогічний спосіб харчування та розпорядку дня
     5. Йогічний світогляд
 

     Тому ті, хто займається Йогою мають сильне, гнучке, здорове тіло, гармонійне світосприйняття та вміння ефективно діяти у складних ситуаціях.
 

   

 

      У нашому клубі проходять заняття з Асан та Пранаями (гімнастики та дихання), Йога-Нідри (медитативне розслаблення), виїзні семінари, лекції з філософії Йоги, тощо.  Клубна атмосфера сприяє теплим дружнім стосункам, проведенню спільного дозвілля, що визначається проведенням Йога-вихідних та виїзних практичних занять.

      Учасниками  клубу можуть стати люди будь-якого віку. Для старших людей діє окрема група, адаптована до їхніх потреб. Хто хоче більш глибоко зрозуміти Йогу або має особливості здоров’я займаються у індивідуальному порядку. Влітку ізюмський Йога-клуб «Чідакаша» проводить відкриті заняття та Йога-марафони у парках міста. Їх можуть відвідати усі хто бажає спробувати смак Йоги.

     Клубна атмосфера спілкування  щира та невимушена, тому притягує однодумців. У житті клубу це відображається проведенням спільних Йога-вихідних, виїзними практиками, приміром у соляних шахтах на Соледарі, проведенням майстер класів з корисного куховаріння.

 

   

 

     Засновник та ведучий інструктор «Чідакаша» - Катерина Самко. Понад 8 років займається проведенням Йога занять. Є учасником та спікером багатьох Йога семінарів та фестивалів («Vedalife», «Carpatian Yoga Fest»), а також підтверджений міжнародний статус викладача від «INTERNATIONAL SIVANANDA YOGA VEDANTA CENTRES». Про себе говорить: «Я – людина від Йоги. І це не просто мої заняття, це – мій спосіб життя, що виховав у мене якості для гармонійного відчуття Світу. Тому моє життя проходить у стані наповненості та цілісності, де немає конфлікту внутрішнього та зовнішнього. Прокидаючись зранку знаю, що кожен новий день – це нова цікава практика, яка починається з моменту пробудження, а не тільки на Йога килимку.»

 

   

.