УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


4 серп. 2023
Меценати для бібліотеки
Нові книги, меблі та інші подарунки для ізюмської бібліотеки

21 лип. 2023
Об’єднані творчістю
З 22 липня по 2 вересня 2023 року у місті Харків відбуватиметься обласна виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва майстрів Харківщини

20 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
Онлайн акція «Герої не вмирають» (м.Ізюм)

Всі новини

Йога-клуб "Чідакаша"

      

 

 Перший ізюмський Йога-клуб «Чідакаша» проводить заняття  по традиційним та новітнім практикам Йоги для всіх, хто хоче змінити своє життя починаючи із себе.

 

   

 

     Зараз у світі стала дуже популярною ця багатовікова система вдосконалення особистості.

     Класична Йога працює не тільки з фізичною, але й психоемоційною складовими людської особистості. А також з світоглядом у цілому. Тому можна виділити 5 основних принципів, котрим приділяється увага:


     1. Йогічне дихання (Пранаяма)
     2. Йогічні вправи (Асани)
     3. Йогічне розслаблення (Йога-Нідра, медитації)
     4. Йогічний спосіб харчування та розпорядку дня
     5. Йогічний світогляд
 

     Тому ті, хто займається Йогою мають сильне, гнучке, здорове тіло, гармонійне світосприйняття та вміння ефективно діяти у складних ситуаціях.
 

   

 

      У нашому клубі проходять заняття з Асан та Пранаями (гімнастики та дихання), Йога-Нідри (медитативне розслаблення), виїзні семінари, лекції з філософії Йоги, тощо.  Клубна атмосфера сприяє теплим дружнім стосункам, проведенню спільного дозвілля, що визначається проведенням Йога-вихідних та виїзних практичних занять.

      Учасниками  клубу можуть стати люди будь-якого віку. Для старших людей діє окрема група, адаптована до їхніх потреб. Хто хоче більш глибоко зрозуміти Йогу або має особливості здоров’я займаються у індивідуальному порядку. Влітку ізюмський Йога-клуб «Чідакаша» проводить відкриті заняття та Йога-марафони у парках міста. Їх можуть відвідати усі хто бажає спробувати смак Йоги.

     Клубна атмосфера спілкування  щира та невимушена, тому притягує однодумців. У житті клубу це відображається проведенням спільних Йога-вихідних, виїзними практиками, приміром у соляних шахтах на Соледарі, проведенням майстер класів з корисного куховаріння.

 

   

 

     Засновник та ведучий інструктор «Чідакаша» - Катерина Самко. Понад 8 років займається проведенням Йога занять. Є учасником та спікером багатьох Йога семінарів та фестивалів («Vedalife», «Carpatian Yoga Fest»), а також підтверджений міжнародний статус викладача від «INTERNATIONAL SIVANANDA YOGA VEDANTA CENTRES». Про себе говорить: «Я – людина від Йоги. І це не просто мої заняття, це – мій спосіб життя, що виховав у мене якості для гармонійного відчуття Світу. Тому моє життя проходить у стані наповненості та цілісності, де немає конфлікту внутрішнього та зовнішнього. Прокидаючись зранку знаю, що кожен новий день – це нова цікава практика, яка починається з моменту пробудження, а не тільки на Йога килимку.»

 

   

.