УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


4 серп. 2023
Меценати для бібліотеки
Нові книги, меблі та інші подарунки для ізюмської бібліотеки

21 лип. 2023
Об’єднані творчістю
З 22 липня по 2 вересня 2023 року у місті Харків відбуватиметься обласна виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва майстрів Харківщини

20 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
Онлайн акція «Герої не вмирають» (м.Ізюм)

Всі новини

Театральний колектив "За гранью"

 

   Цей колектив проіснував доволі недовго, з 2010 по 2012 рік, проте відзначився в історії Палацу. Керівником колективу була Ктітарова Лариса Вікторівна.

   Вихованці колективу та його керівник неодноразово виконували ролі ведучих різноманітних заходів, котрі відбувались у ПМ та П «Залізничник» та місті Ізюм. А невеличкі театралізовані сценки були окрасою різноманітних концертів.

   Окрім того, колектив «За гранью», разом із іншими творчими колективами та  співробітниками Палацу, організували у 2011 році традиційну яскраву новорічну виставу для школярів.

   В колективі займались не тільки діти, а й співробітники нашого Палацу. І вже через три місяці після початку роботи, колектив виїхав на великий фестиваль театрального мистецтва «На крилах Мельпомени», перший відбірковий етап якого відбувався у смт. Шевченкове Харківської області. Колектив представив повноцінну виставу «Золота рибка» - з яскравими костюмами, декораціями та найбільшою серед учасників фестивалю  кількістю акторів. Це була не просто вистава – дії перемежовувались танцювальними номерами, світловими та музичними ефектами. Журі конкурсу гідно оцінило виступ і «За гранью» було запрошено на фінальне змагання до міста Харків, де колектив вразив журі та глядачів, за що отримав найвищу винагороду – Гран-прі фестивалю, а керівник отримала звання «Кращий режисер».

   Діяльність цього колективу у Палаці запам’яталась своєю яскравістю та оригінальністю.