Підручники для школи
 
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


20 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
Онлайн акція «Герої не вмирають» (м.Ізюм)

20 лют. 2022
Міський Палац культури
До Дня Героїв Небесної Сотні

18 лют. 2022
Управління культури Ізюмської міської ради
День Героїв Небесної Сотні

Всі новини

Театральний колектив "За гранью"

 

   Цей колектив проіснував доволі недовго, з 2010 по 2012 рік, проте відзначився в історії Палацу. Керівником колективу була Ктітарова Лариса Вікторівна.

   Вихованці колективу та його керівник неодноразово виконували ролі ведучих різноманітних заходів, котрі відбувались у ПМ та П «Залізничник» та місті Ізюм. А невеличкі театралізовані сценки були окрасою різноманітних концертів.

   Окрім того, колектив «За гранью», разом із іншими творчими колективами та  співробітниками Палацу, організували у 2011 році традиційну яскраву новорічну виставу для школярів.

   В колективі займались не тільки діти, а й співробітники нашого Палацу. І вже через три місяці після початку роботи, колектив виїхав на великий фестиваль театрального мистецтва «На крилах Мельпомени», перший відбірковий етап якого відбувався у смт. Шевченкове Харківської області. Колектив представив повноцінну виставу «Золота рибка» - з яскравими костюмами, декораціями та найбільшою серед учасників фестивалю  кількістю акторів. Це була не просто вистава – дії перемежовувались танцювальними номерами, світловими та музичними ефектами. Журі конкурсу гідно оцінило виступ і «За гранью» було запрошено на фінальне змагання до міста Харків, де колектив вразив журі та глядачів, за що отримав найвищу винагороду – Гран-прі фестивалю, а керівник отримала звання «Кращий режисер».

   Діяльність цього колективу у Палаці запам’яталась своєю яскравістю та оригінальністю.