УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


14 серп. 2019
ІЗЮМСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА
Ізюмські таланти підкорюють Латвію

13 серп. 2019
у дитячій бібліотеці
«Земля в нас одна» виставка

10 серп. 2019
Бібліотека-філія №1
Квест на святі залізничників

10 серп. 2019
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
Відзначили свято залізничників

8 серп. 2019
у дитячій бібліотеці
Майстер-клас

7 серп. 2019
Центральна міська бібліотека
Ми і наша Земля

Всі новини

Відзначили Міжнародний День Інвалідів

3 груд. 2015
Розважально-ігрова програма для дітей

     Наприкінці 1992 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним Днем Інвалідів. Відзначення цього дня в Україні встановлено Указом Президента від 27.11.1993 року. Цей день відзначається з метою привернення уваги громадськості до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя.

     В Ізюмі у Міжнародний День Інвалідів було проведено розважально-ігрову програму для дітей з фізичними вадами. Відбулась подія у малому залі Палацу молоді та підлітків «Залізничник» - ведуча Юлія Зушенська, разом із членами колективу закладу, провела цікаву ігрову програму для дітей. Усі разом діти змагалися у спритності, відгадували цікаві загадки та розпізнавали мелодії із улюблених мультфільмів. До веселощів приєднались і батьки – вони змагались із своїми дітьми у виконанні різних завдань ведучої.

     Атмосфера заходу була дружньою та невимушеною. Наприкінці заходу кожна дитина отримала солодкий новорічний подарунок від Ізюмського міського голови Валерія Марченко. Це додало святу дещо новорічного, святкового настрою.

.

.

.