УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


16 трав. 2019
На пішохідному мосту
В Ізюмі відбувся «Флешмоб вишиванок»

10 трав. 2019
Бібліотеки міста
До Дня Перемоги

10 трав. 2019
Бібліотеки міста
до Чорнобильських роковин

9 трав. 2019
Центральна площа міста
День Перемоги 2019

8 трав. 2019
В Ізюмі
Відзначили День пам’яті та примирення

26 квіт. 2019
У місті Ізюм
Мітинг до 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи

Всі новини

Бібліотека-філія №1

25 квіт. 2019
Мова солов’їна

Мова солов’їна

 

       24 квітня в Палаці молоді та підлітків «Залізничник» з нагоди проведення Ізюмського міського етапу фестивалю української культури Харківський обласний творчий фестиваль «Молоді таланти Харківщини» працівниками міської бібліотеки-філії №1 оформлено книжково-ілюстративну виставку «Мово моя материнська, квітни в душі й на вустах».

      В розділі «Як парость виноградної лози…» представлено видання, що розкривають роль української мови в українському суспільстві, знайомлять з літературою щодо походження і розвитку української мови, допомагають дотримуватись культури української мови.

      Розділ «Говоримо українською мовою» презентує книги з актуальних питань розвитку та функціонування української мови як державної. В запропонованих виданнях розглядаються питання фонетики, правопису та стилістики сучасної української літературної мови.

      У розділі «Словники – довідники в допомогу» представлено сучасні словники, які демонструють багатство і різноманіття української мови, допомагають правильно писати та вимовляти слова, сприяють інтелектуальному розвитку людини та її культурному рівню.