УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


17 січ. 2020
Бібліотека-філія №1
Новорічний серпантин

17 січ. 2020
Бібліотека-філія №1
Виставка до ювілею Нестайко

16 січ. 2020
Центральна міська бібліотека
Вечір романсу

14 січ. 2020
Палац молоді та підлітків «Залізничник»
Казкові герої

11 січ. 2020
Центральна площа міста
Різдвяне свято 2020

10 січ. 2020
Міський Палац культури
Дебют юних зірочок

Всі новини

Мистецькі школи міста

5 лист. 2019
Творча поїздка до Харкова учнів мистецьких шкіл міста Ізюм

Творча поїздка до Харкова учнів мистецьких шкіл міста Ізюм

 

         31 жовтня 2019 року за фінансової підтримки Управління культури Ізюмської міської ради відбулась весела подорож до м. Харкова учнів мистецьких шкіл м.Ізюм на нову оригінальну концертну програму – «ІНТЕРАКТИВНЕ ОРКЕСТРОВЕ ШОУ ДЛЯ ДІТЕЙ»,  яка проводилась Молодіжним академічним симфонічним оркестром «Слобожанський» в Палаці культури Національної поліції під керівництвом креативного та дотепного диригента Сергія Лихоманенко. Діти мали змогу познайомитися з сучасними інтерпретаціями класичної музики великих композиторів Моцарта, Баха, Бетховена, Ліста, Вагнера, Гріга, Чайковського; прослухати популярні саундтреки з фільмів «Гаррі Потер», «Зоряні війни», «Гладіатор», «Гра престолів», «Мисливці за привидами», «Сутінки», «Бетмен» та взяти участь в цікавих інтерактивних заходах (конкурсах, вікторинах, майстер-класах та ін).

         Після цього наші учні відвідали Харківський  художній музей, де змогли наочно ознайомитися з найвеличнішими художніми перлинами Українського живопису, зокрема з творами митців Харківщини: І.Репіна та С. Васильківського

         На завершення поїздки ізюмські екскурсанти відвідали Фельдман Екопарк, де триває яскравий Бал хризантем та відкриті фотозони до святкування Хелоуїну. Діти мали змогу ознайомитися з тваринним світом, сфотографуватися з квітковими  та скульптурними композиціями, провести час в колі живої природи.

         Подорож надала можливість всім її учасникам поринути  в атмосферу веселощів та принесла багато позитивних емоцій.

 

.

.

.

.

.

.