УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


7 квіт. 2020
Бібліотека-філія №1
Сага про Форсайтів

7 квіт. 2020
Центральна міська бібліотека
Читаємо на карантині

7 квіт. 2020
Бібліотека-філія №1
Віртуальний Світ Фентезі

6 квіт. 2020
Ізюмська дитяча художня школа ім. С.І. Васильківського
Дитячі картини у міській лікарні

6 квіт. 2020
Міський Палац культури
День Народження Лойченко Галини Володимирівни

3 квіт. 2020
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
Міс Грація Зима 2020

Всі новини

Кам'янська сільська бібліотека

10 бер. 2020
Коса – дівоча краса

Коса – дівоча краса

 

Ллються коси, як ранкові роси,

В ланцюгах сріблястих, золотих.

Що є краще за дівочі коси

І троянди, вплетені у них?

 

      Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 березня в Кам’янській сільській бібліотеці пройшов майстер клас «Коса-дівоча краса».

      Волосся. Воно — симфонiя. Шовкове, неслухняне, золоте, кольору спілих каштанiв. Скiльки поетичних слiв присвячено волоссю! А наші пращури наділяли волосся магічними силами, скільки повір’їв, легенд пов’язано з цим, існували цілі обряди, головну роль в яких виконувала коса. Навіть деякі сучасні вчені вважають, що волосся не тільки накопичує енергію, а й зберігає інформацію. Волосся – джерело нашої космічної сили, а тому все, що з нами відбувається, змінює русло невидимої ріки, яка омиває нас своїми біоенергетичними хвилями, тому будь-яка дія на волосся може не лише змінити наш зовнішній вигляд, але і все наше життя. Про всі історичні та й сучасні цікавинки розповіла глядачам бібліотекар Панюхно Ірина Петрівна.

      Споконвіків дівоча коса була своєрідною візиткою охайності. Як стежить юнка за своїм власним волоссям, такою, вважалося, в майбутньому буде господиня –чепурною, працьовитою або ж неохайною чи лінькуватою. А доглядати за косами не так і просто, тому далі бесіда пішла про народні засоби, рецепти, що підживлять, підлікують, зроблять блискучим наше волосся. А народні рецепти дійсно безпечні та й доступні для кожного.

      А потім Савченко Ліза і Бойко Настя поділилися з учасниками заходу досвідом сучасного косоплетіння. Дівчатка пішли з зустрічі красиві, охайні і з добрим настроєм.

       До міжнародного дня в бібліотеці була оформлена книжкова виставка «Книга з жіночим ім’ям»

 

.

.

.