УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


7 квіт. 2020
Бібліотека-філія №1
Сага про Форсайтів

7 квіт. 2020
Центральна міська бібліотека
Читаємо на карантині

7 квіт. 2020
Бібліотека-філія №1
Віртуальний Світ Фентезі

6 квіт. 2020
Ізюмська дитяча художня школа ім. С.І. Васильківського
Дитячі картини у міській лікарні

6 квіт. 2020
Міський Палац культури
День Народження Лойченко Галини Володимирівни

3 квіт. 2020
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
Міс Грація Зима 2020

Всі новини

Центральна міська бібліотека

12 бер. 2020
«Книгоманія 2020»

«Книгоманія 2020»

 

11 березня в дитячій бібліотеці панувала святкова атмосфера – на ІІ міський етап конкурсу «Найкращий читач України-2020» зібралися кращі читачі шкіл та гімназій міста.

Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія» проводиться з 2005 року. Всього у Конкурсі за роки проведення взяло участь понад 1 мільйон школярів з усіх областей України. Конкурс відбувся у 376 районах, 141 місті, понад 8600 школах та у 880 дитячих і сільських бібліотеках

Журі: Ольга Іванівна Садкова, поетеса, член національної спілки письменників України, журналіст; Денисенко Валентина Олексіївна, методист міського відділу освіти; Щербатюк Людмила Василівна, бібліотекар. Після представлення членів журі 13 конкурсантів розпочали змагання на звання кращого читача.

В ході творчого змагання учасники розповідали про прочитані книги та улюблених літературних героїв, презентували власні творчі роботи: малюнки, електронні презентації. Були представлені як книги українських авторів - Володимира Рутківського « Гості на мітлі», Андрія Бачинського «140 децибелів тиші», Зеленіна О. « Світове місто Харків», А. Коршунова , «Комп і компанія», Ю.Потерянко «Марія Кюрі» 2018 р. із серії «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» так і кращі новинки світової літератури - Марціна Щигельського «Театр невидимих дітей», Л.М. Монтгомері «Енн з зелених дахів», Ерін Гантер «Коти вояки. На волю», Ерік Найт «Лессі» та інші.

Журі відзначило високий рівень підготовки конкурсантів та визначило переможців:

Почесне звання «Найкращий читач -2020» отримали учениця 7 кл. ЗОШ №12 Мисливець Марія Вадимівна та учениця 6 кл. гімназії №1 Бублик Кароліна.

Ольга Іванівна Садкова подарувала Ізюмській міській ЦБС свої збірки поезій, за що ми їй дуже вдячні.

Всі учасники конкурсу отримали сертифікати учасника II етапу конкурсу і цінні подарунки – книги, та солодкі призи, за що велика подяка спонсору –Запорожченко Валентині Анатоліївні (приватне підприємство «Копірцентр»).

.

.

.

.

.

.