УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


7 квіт. 2020
Бібліотека-філія №1
Сага про Форсайтів

7 квіт. 2020
Центральна міська бібліотека
Читаємо на карантині

7 квіт. 2020
Бібліотека-філія №1
Віртуальний Світ Фентезі

6 квіт. 2020
Ізюмська дитяча художня школа ім. С.І. Васильківського
Дитячі картини у міській лікарні

6 квіт. 2020
Міський Палац культури
День Народження Лойченко Галини Володимирівни

3 квіт. 2020
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
Міс Грація Зима 2020

Всі новини

Бібліотека-філія №1

20 бер. 2020
Відео екскурс картинами Гапчинської

Відео екскурс картинами Гапчинської

 

     Міська бібліотека – філія № 1 в рамках літературно – музичної вітальні «Світ гармонії та краси» пропонує зробити відео екскурс «Галерея щастя» та познайомитись з чарівною та неповторною українською художницею Євгенією Гапчинською та її картинами!

     Картини популярної української художниці Євгенії Геннадіївни Гапчинської знаходяться в багатьох музеях світу, вони користуються великим успіхом у приватних колекціонерів. Роботи цієї чудової майстрині виконані у «дитячій» манері, на диво життєрадісні та світлі, персонажі її творів — маленькі, кумедні, зворушливі чоловічки — надзвичайно привабливі. Сама художниця називає себе «постачальником щастя №1», тому що її творчість повертає глядачів у світ дитинства, повного радості та любові.

     Є.Г. Гапчинська народилася 15 листопада 1974 року в Харкові. У 1992 році закінчила Харківське художнє училище, в 1999 році — Харківський художньо ­промисловий інститут. У період із 1996 до 1997 рoку стажувалася в Нюрнберзькій академії образотворчих мистецтв (Німеччина). Євгенія Гапчинська викупила майстерню, яка була звичайною однокімнатною квартирою на першому поверсі будинку на вулиці Горького. Популярність її творів постійно зростала, і маленька студія вже не вміщала всіх відвідувачів, які бажали ближче познайомитися з творчістю Гапчинської. Тож виникла необхідність відкрити персональну галерею спочатку в Києві, а незабаром подібні зали з’явилися в Одесі, Дніпропетровську . Успіх не прийшов до Євгенії Геннадіївни несподівано, вона домоглась його завдяки своєму безперечному таланту митця та напруженій щоденній роботі. Останніми роками Є.Г. Гапчинська веде активну виставкову діяльність. Вона плідно співпрацює з видавництвами «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» та «Фоліо» як ілюстратор дитячих книг.