УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


2 січ. 2018
у дитячій бібліотеці
Різдвяна майстерня

1 січ. 2018
на Центральній площі міста
Новий 2018 рік ізюмчани зустріли разом

27 груд. 2017
у Центральній міській бібліотеці
Новорічне свято

22 груд. 2017
В краєзнавчому музеї
Новорічні виставки

22 груд. 2017
В бібліотеках міста
Новорічні виставки

21 груд. 2017
В дитячій бібліотеці
Новорічне заняття гуртка «Юні читайлики»

Всі новини

На центральній площі

25 лют. 2017
Ізюмчани відзначили завершення масляного тижня

Ізюмчани відзначили завершення масляного тижня

 Свято Масляної – це одне з календарно-побутових свят, яке пов’язане із давнім народним звичаєм – проводами зими та зустріччю весни. Припадає воно на останній тиждень перед початком Великого Посту, котрий триватиме аж до Великодня. Тож люди, аби наблизити весну та попрощатися із холодами, влаштовують великі гуляння. На цих гуляннях прийнято ласувати млинцями та варениками, водити хороводи та спалювати опудало Масляної, а разом із ним усі біди та негаразди.

        В нашому місті свято відбулось на центральній площі у суботу 25 лютого. Того дня творчі зразкові колективи розважали мешканців Ізюма численними конкурсами, іграми, народними танцями та піснями, традиційних для Масляничних гулянь. Переможці конкурсів отримували цінні подарунки від спонсорів свята: Руслана Марченка, Олега Бондарєва, Валентини Тимофієвої, Валерія Гелли та Дмитра Зінов’єва. Не дивлячись на досить сиру та дощову погоду, провести зиму та зустріти весну прийшло чимало городян, серед них і керівництво нашого міста. 

       Багатолюдно було біля торгових рядів, де всі бажаючі могли поїсти шашлики, млинці, вареники, а також  пригоститись смачним кулешем та чаєм.

       Секретар Ізюмської міської ради Артем Єрдаларян щиро привітав ізюмчан зі  святом,  зазначивши, що тільки завдяки спільним зусиллям наше місто буде  процвітати, а також побажав, аби щедра Масляна принесла в кожен дім любов, доброту та злагоду.

      Завершилась програма найяскравішим елементом свята – спалюванням опудала Масляної. Горіло воно яскраво, спалюючи негаразди та гріючи своїм теплом усіх, хто водив величезний хоровод довкола нього.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.