УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


16 трав. 2019
На пішохідному мосту
В Ізюмі відбувся «Флешмоб вишиванок»

10 трав. 2019
Бібліотеки міста
До Дня Перемоги

10 трав. 2019
Бібліотеки міста
до Чорнобильських роковин

9 трав. 2019
Центральна площа міста
День Перемоги 2019

8 трав. 2019
В Ізюмі
Відзначили День пам’яті та примирення

26 квіт. 2019
У місті Ізюм
Мітинг до 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи

Всі новини

Перемога хорового колективу "Криниченька"

28 вер. 2018
Гала-концерт фестивалю «Горить в серцях вогонь Перемоги»

Гала-концерт фестивалю «Горить в серцях вогонь Перемоги»

 

В цьому році, напередодні свята Перемоги за підтримки Харківської обласної державної адміністрації в Ізюмі у Міському Палаці культури відбувся другий відбірковий етап фестивалю-конкурсу солдатської пісні «Горить в серцях вогонь Перемоги», присвячений 75-й річниці визволення міста Харків та Харківської області від фашистів. Попередні відбуткові тури фестивалю відбувались по всіх Харківській області.

Організаторами фестивалю стали комітет ветеранів війни, військової служби та інших силових структур Харківської обласної організації ветеранів, районні та міські ради ветеранів, а також адміністрація та колектив Національного меморіального комплексу «Висота маршала І.С.Конєва».

У другому турі брали участь 13 хорових колективів. Переможцем другого туру став Хоровий колектив «Криниченька» (керівник Григорій Редько). Разом з перемогою учасники колективу отримали можливість взяти участь у фінальному Гала-концерті фестивалю, котрий відбувся 19 вересня на території Національного меморіального комплексу «Висота маршала Конєва» у смт. Солоницівка Дергачівського району Харківської області.

Завдяки підтримки керівництва міста та Управління культури Ізюмської міської ради учасники хорового колективу «Криниченька» на чолі з керівником, відвідали гала-концерт, де отримали Дипломи лауреата фінального гала-концерту «Горить в серцях вогонь Перемоги», присвячений 75-й річниці визволення Харківської області від нацистів у двох номінаціях: «За патріотичність» та «За розкриття образу пісні».

Управління культури Ізюмської міської ради вітає учасників колективу та висловлює вдячність керівництву міста за підтримку участі колективу у фінальному етапі конкурсу.

 

.

.