УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


17 січ. 2019
в дитячій бібліотеці
Майстер-клас «Квітка люпину»

16 січ. 2019
у бібліотеці-філії №1
Виставка «Народні рецепти здоров’я»

12 січ. 2019
у Центральній бібліотеці
Клуб «Ми обираємо здоров’я»

11 січ. 2019
у бібліотеці-філії №1
В гості до Снігової Королеви

10 січ. 2019
В Палаці молоді та підлітків "Залізничник"
Новорічні сюрпризи із валізи

9 січ. 2019
у бібліотеці-філії №2
Адвент – календар зимових свят

Всі новини

у Міському Палаці культури

29 груд. 2018
Новорічні ранки

Новорічні пригоди у чарівному лісі

 

 

      Напередодні Нового Року в усіх закладах культури міста проходять святкові ранки для дітей. Своєрідним рекордсменом у проведенні дитячих свят є Міський Палац культури. Цього року там відбулося 11 ранків для учнів загальноосвітніх шкіл міста, вихованці гуртків Палацу та дітей пільгових категорій.  Ранки відбулись 24-28 грудня у фойє Палацу.

 

     Кожного разу на дітвору чекала захоплива вистава у виконанні вихованців театрального колективу «ШОК» (керівник Надія Шерстюк). Лісові вередуни – Мавка та Баба Яга перетворили Сніговика на звичайний пеньок. І тільки завдяки Діду Морозу та Снігурочці, а також підтримці присутніх дітей, ці чари вдалося розвіяти та повернути Сніговичку звичайний вигляд. Цікава історія в поєднанні з майстерним виконанням юними акторами своїх ролей, виявилася настільки захопливою, що діти у глядацькій залі сиділи немов зачаровані та радо допомагали казковим героям.

     Після вистави для усіх дітей проводились цікаві ігрові програми – помічниця Діда Мороза, разом із героями казки, навчили усіх грати в цікаві ігри, танцювати та співати веселих пісень. Кожна дитина отримала від Дідуся солодкий подаруночок та яскраві фото з казковими героями на пам’ять.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.