УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


24 серп. 2019
На центральній площі міста
День Незалежності України

23 серп. 2019
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
День Державного Прапора України

23 серп. 2019
ІЗЮМСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

23 серп. 2019
в бібліотеках міста
День Незалежності України

23 серп. 2019
у бібліотеці-філії №2
День Прапора

22 серп. 2019
ІЗЮМСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА
22.08.2019 Поїздка до Тукумсу

Всі новини

у бібліотеках міста

15 лют. 2019
30-річчя виведення військ з Афганістану

30-річчя виведення військ з Афганістану

 

     Афганська війна – ще одна сумна сторінка нашої історії. 15 лютого ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах.

     Зустріч-інтерв’ю «Війна пройшла по їхніх долях» було проведено в Ізюмській центральній бібліотеці 13 лютого і присвячено 30-річчю виведення військ з Афганістану. Голова Ізюмської Ради воїнів-інтернаціоналістів Кочура Валентин Миколайович зустрівся з студентами Ізюмського медичного коледжу. Спогади воїна-афганця про події 30-ти річної давнини дуже схвилювали присутніх. Патріотизм, почуття дружби та взаємодопомоги, мужність і сміливість – ось ті риси, які допомогли вистояти воїнам-афганцям. Документальні кадри, пісні і вірші підсилили емоційне враження від заходу. Студенти переглянули відеоролик про наших земляків, які загинули на афганській землі і вшанували їх пам’ять.

     14-15 лютого в бібліотеці-філії №2 відбулись хвилини мужності «Афганістан - пам’ять і вічний смуток». Були запрошені воїни-афганці Ісіченко Роман Владиславович та Ткаченко Віктор Васильович. Учні ІЗОШ №2 та №6 слухали розповідь воїнів – інтернаціоналістів, які виконували свій обов’язок в Афганістані.

     15 лютого – в ДНЗ «ІРЦПО» було проведено урочистий загальний захід для всіх учнів та викладачів закладу присвячений дню пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. Також завідувачем бібліотекою ІРЦПО Якімовою В.О. та бібліотекарем міської бібліотеки-філії №1 Єньшиною І.М. було проведено годину пам’яті «Час і досі не загоїв рани Афганістану». На заході були присутні воїни – афганці Поздняков І.Н. та Алфьоров А.В.

     Афганська війна не стала загальною бідою нашого народу, а залишилася бідою тільки тих, хто в ній приймав участь. Для більшості людей вона далека, чужа і невідома. Афганська війна – це не тільки трагедія. Це ще доблесть і мужність людей, які побували в епіцентрі кривавого конфлікту, а також – застереження на майбутнє. Важливо зберегти пам’ять про ті події, вклонитися тим людям, які не повернулися з війни, виконуючи свій обов’язок перед Батьківщиною.

 

.

.

.