УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


17 січ. 2020
Бібліотека-філія №1
Новорічний серпантин

17 січ. 2020
Бібліотека-філія №1
Виставка до ювілею Нестайко

16 січ. 2020
Центральна міська бібліотека
Вечір романсу

14 січ. 2020
Палац молоді та підлітків «Залізничник»
Казкові герої

11 січ. 2020
Центральна площа міста
Різдвяне свято 2020

10 січ. 2020
Міський Палац культури
Дебют юних зірочок

Всі новини

у Міському Палаці культури

15 лют. 2019
«Перше побачення»

«Перше побачення» у Міському Палаці культури

 

      Яскравою подією творчого життя Палацу у лютому стала конкурсно-розважальна програма «Перше побачення» до Дня всіх закоханих, що відбулася 15.02.2019 р. Справжня Амурна атмосфера панувала на святі та поєднувала половинки закоханих сердець. В романтичній та феєричній атмосфері проходило конкурсне змагання між обраними парами, сповнене приємних сюрпризів та неочікуваних миттєвостей.

     Отже переможці визначені: І місце – Тимур Забашта та Софія Дубовик (театральний колектив «ШОК»); ІІ місце - Остап Гончар(танцювальний колектив «Вдохновение») та Альона Яковенко (театральний колектив «ШОК»); ІІІ місце - Ярослав Приходько та Анна Кудряшова (танцювальний колектив «Совершенство»).

     Тематична фотозона для закоханих, концертні виступи колективів, виставка валентинок та цікава програма приємно порадувала всіх учасників і глядачів. Подарунком, який чекав на закохані пари, стало смачне запрошення на романтичну вечерю до Піцерії «Старе місто» та Першого в місті сімейного кафе «Кушай суши», що з радістю виступили партнерами заходу.

 

.

.

.

.

.