УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


24 серп. 2019
На центральній площі міста
День Незалежності України

23 серп. 2019
Палац молоді та підлітків "Залізничник"
День Державного Прапора України

23 серп. 2019
ІЗЮМСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

23 серп. 2019
в бібліотеках міста
День Незалежності України

23 серп. 2019
у бібліотеці-філії №2
День Прапора

22 серп. 2019
ІЗЮМСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА
22.08.2019 Поїздка до Тукумсу

Всі новини

у Міському Палаці культури

15 лют. 2019
«Перше побачення»

«Перше побачення» у Міському Палаці культури

 

      Яскравою подією творчого життя Палацу у лютому стала конкурсно-розважальна програма «Перше побачення» до Дня всіх закоханих, що відбулася 15.02.2019 р. Справжня Амурна атмосфера панувала на святі та поєднувала половинки закоханих сердець. В романтичній та феєричній атмосфері проходило конкурсне змагання між обраними парами, сповнене приємних сюрпризів та неочікуваних миттєвостей.

     Отже переможці визначені: І місце – Тимур Забашта та Софія Дубовик (театральний колектив «ШОК»); ІІ місце - Остап Гончар(танцювальний колектив «Вдохновение») та Альона Яковенко (театральний колектив «ШОК»); ІІІ місце - Ярослав Приходько та Анна Кудряшова (танцювальний колектив «Совершенство»).

     Тематична фотозона для закоханих, концертні виступи колективів, виставка валентинок та цікава програма приємно порадувала всіх учасників і глядачів. Подарунком, який чекав на закохані пари, стало смачне запрошення на романтичну вечерю до Піцерії «Старе місто» та Першого в місті сімейного кафе «Кушай суши», що з радістю виступили партнерами заходу.

 

.

.

.

.

.